Selgitus: taotleb kutsetomab kutsetpeatselt lõppemaskutse aegunudkantud arhiivi

NimiKutseEKRKutseTunnistusKehtib kuniMaakondKOVTöökoht
Edgar AvtšijevAbitreener, male
3
13756120.09.2022HarjumaaMaardu
Robert DubrovinAbitreener, male
3
12799326.12.2021HarjumaaTallinnMTÜ MK "Kuningas"
Aleksandr DusmanAbitreener, male
3
13756020.09.2022HarjumaaTallinnTallinna Maleklubi
Natalja GlušakovaTreener, male
5
13763920.09.2022HarjumaaTallinnMTÜ "Vabaettur"
Aivo HommikNooremtreener, male
4
10449219.10.2019HarjumaaRaeSpordiklubi Vanad Olümpiaalad
Mirjam IherAbitreener, male
3
10448719.10.2019
Roman JežovNooremtreener, male
4
10449319.10.2019Ida-VirumaaNarvaEesti Maleliit, Tallinna Maleklubi
Andres KarbaTreener, male
5
13763820.09.2022TartumaaTartu linnTartu Spordiselts "Kalev"
Alexander KolyazinAbitreener, male
3
12095631.12.2020Ida-VirumaaNarvaNarva Laste Loomemaja, Spordiklubi Maletäht
Maris KorstinTreener, male
5
10449519.10.2019Ida-VirumaaNarvaNarva Laste Loomemaja, Spordiklubi Maletäht
Oleg KortšaginVanemtreener, male
6
13752420.09.2022HarjumaaTallinnMTÜ Maleklubi Chess Continent
Eiki LehemetsTreener, male
5
12644227.10.2021PärnumaaSaardePärnu Linna Spordikool, Pärnu Maleklubi, Spordiklubi Pärnumaa Maleklubi, Spordiklubi Vaablane
Ervin LiebertMeistertreener, male
7
11520307.10.2020HarjumaaTallinnEesti Kirimaleühing, Spordiklubi Reval-Sport
Toomas MihkelevTreener, male
5
12644626.10.2021JärvamaaJärva Noorte Maleklubi
Tõnu ÕimVanemtreener, male
6
11534815.10.2020HarjumaaTallinnKadrioru Maleklubi
Hendrik OldeVanemtreener, male
6
10423817.09.2019HarjumaaTallinnMale-ja Spordiklubi Kasmar, Tallinna Maleklubi
Maria OlmannAbitreener, male
3
10448819.10.2019HarjumaaTallinnMaleklubi Areng
Leonid PeleševMeistertreener, male
7
12590228.09.2021Ida-VirumaaNarvaNarva Laste Loomemaja, Spordiklubi Maletäht
Svetlana PritulinaTreener, male
5
11534615.10.2020Ida-VirumaaKohtla-JärveSillamäe Spordiklubi Kalev, Spordiklubi Valge Ratsu
Rainer RaudVanemtreener, male
6
12644427.10.2021HarjumaaTallinnEesti Maleliit, Laagri Huvialakool, MTÜ "Vabaettur", Rae Huvialakool, Tallinna Maleklubi
Tiina RaudTreener, male
5
12644527.10.2021HarjumaaTallinnMTÜ "Vabaettur", Rae Huvialakool
Aksel ReiMeistertreener, male
7
12590128.09.2021TartumaaTartu linnTartu Spordiselts "Kalev"
Arvo SadulseppNooremtreener, male
4
10449119.10.2019MTÜ Avang SK
Rainer SelgeNooremtreener, male
4
13755920.09.2022HarjumaaRaasikuSaku Maleklubi, Tõnu Truusi Malekoolkond
Janis SumaroksNooremtreener, male
4
12095831.12.2020Ida-VirumaaNarvaNarva Maleklubi Kaissa
Mikhail TereshchukNooremtreener, male
4
10449419.10.2019Ida-VirumaaMaleklubi Avesta
Sergey TitovTreener, male
5
11534715.10.2020Ida-VirumaaLüganuseMaleklubi Lootus
Tõnu TruusMeistertreener, male
7
090292TähtajatuHarjumaaTallinnTõnu Truusi Malekoolkond
Monika TsõganovaVanemtreener, male
6
13752520.09.2022HarjumaaTallinnMaleklubi Areng
Viive TuttTreener, male
5
12095931.12.2020HarjumaaTallinnTallinna Nõmme Noortemaja
Tarmo TuulAbitreener, male
3
10448919.10.2019HarjumaaRaeTõnu Truusi Malekoolkond
Peedu VipperNooremtreener, male
4
12095731.12.2020Lääne-VirumaaTapaRakvere Maleklubi
Svetlana ZaynetdinovaVanemtreener, male
6
12644326.10.2021Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiselts Kalev, SPORDIKLUBI DIAGONAAL
Igor ŠvõrjovVanemtreener, male
6
13764020.09.2022HarjumaaTallinnTõnu Truusi Malekoolkond
© 2011. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA