Selgitus: taotleb kutsetomab kutsetpeatselt lõppemaskutse aegunudkantud arhiivi

NimiKutseEKRKutseTunnistusKehtib kuniMaakondKOVTöökoht
Taavi AalisteAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
11487228.05.2020ValgamaaOtepääSuusa- Ja Lumelauakool MTÜ
Karl Kristian AlasiAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
12181504.06.2021HarjumaaKeilaMittetulundusühing Crause Tantsukool, Spordiklubi Airpark
Rahel AllasTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
14132120.01.2023TartumaaTartu linnMTÜ Suusahullud
Madis BachmannAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
12181704.06.2021TartumaaTartu linnNõmme Lumeakadeemia, Suusa- Ja Lumelauakool MTÜ
Urve BergmanVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
13067715.04.2022ViljandimaaViljandi linnEesti Spordiselts Põhjakotkas, Viljandi Suusaklubi
Silver EljandVanemtreener, suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
6
15024303.09.2023ValgamaaOtepääEesti Spordiselts Põhjakotkas, Otepää Spordiklubi
Kelli FlorenVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14820913.06.2023Lääne-VirumaaRakvere valdKF Suusaklubi
Aleksandr GorodnitševVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14132520.01.2023Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Suusaklubi
Kaspar GrigorjevNooremtreener, suusasport, lumelauasport
4
12181404.06.2021TartumaaTartu linnMTÜ Lumeakadeemia, Suusa- Ja Lumelauakool MTÜ
Kaarel GrünbergTreener, suusatamine, mäesuusatamine
5
12971212.12.2021HarjumaaTallinnMTÜ Tartu Slalom
Külli HallikVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12984914.03.2022HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Els-Brett HeinsooVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12985214.03.2022HarjumaaViimsiSpordiklubi CFC
Evelyn HimmaNooremtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
4
14131920.01.2023Lääne-VirumaaTapaTamsalu AO suusaklubi, Tapa valla Spordikool
Andrus IlvesVanemtreener, suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
6
15042119.09.2023TartumaaElvaEesti Suusaliit, Elva Suusaklubi
Timo JuursaluTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
14820613.06.2023Ida-VirumaaAlutaguseAlutaguse Suusaklubi
Maris KaarjärvTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
14132020.01.2023Lääne-VirumaaVäike-MaarjaRK Ebavere Suusaklubi
Hanna-Brita KaasikAbitreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
3
14820213.06.2023JõgevamaaPõltsamaa
Reimo KaasikuTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
12983214.03.2022JärvamaaJärvaAegviidu Spordiklubi, Ambla Spordiklubi
Amanda KaijanenAbitreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
3
14820413.06.2023HarjumaaTallinn
Jaan KallakAbitreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
3
14820113.06.2023ViljandimaaViljandi valdSakala Suusaklubi, Viljandi Spordikool
Kristofer KallasAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
12182204.06.2021JärvamaaJärva
Anette KasemetsTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
14448915.05.2023PõlvamaaPõlva
Viktor KaursonVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12984314.03.2022Ida-VirumaaLüganuseKiviõli Suusaklubi
Allar KivilVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
11680801.12.2020TartumaaTartu valdTartu Suusaklubi
Kirsika KivineAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
12181804.06.2021HarjumaaTallinnMTÜ Tabasalu Kergejõustikuklubi
Ranek KoniAbitreener, suusatamine, mäesuusatamine
3
13577118.06.2022TartumaaTartu linnMTÜ Tartu GS, MTÜ Tartu Slalom
Vidrik-Jaan KorpAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
12182004.06.2021HarjumaaTallinn
Kerstin KotkasNooremtreener, suusasport, lumelauasport
4
11521407.10.2020HarjumaaTallinnEesti Suusaliit, Nõmme Lumeakadeemia
Kristiina KresmerTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
14448815.05.2023HarjumaaTallinn
Nils KroonNooremtreener, suusatamine, mäesuusatamine
4
14663510.06.2023HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Mäesuusakool
Kadri-Mai KuldkeppNooremtreener, suusasport, lumelauasport
4
12182404.06.2021HarjumaaTallinnNõmme Lumeakadeemia
Anna-Liis KulpasNooremtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
4
14131820.01.2023HarjumaaRaeSpordiklubi CFC
Anti KuulmataVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14309125.03.2023HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi, Spordiklubi Biathlon
Lii Ann LiivrandAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
11487128.05.2020HarjumaaRae
Stiina LiivrandAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
12182504.06.2021HarjumaaHarku
Juhan LindVanemtreener, suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
6
15024203.09.2023HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Jaak LuikAbitreener, suusatamine, mäesuusatamine
3
10587709.12.2019HarjumaaTallinnMTÜ Skisport
Tõnis LuikNooremtreener, suusatamine, mäesuusatamine
4
12971112.12.2021HarjumaaTallinnNõmme Lumeakadeemia
Tõnis LuikAbitreener, suusatamine, mäesuusatamine
3
14663110.06.2023HarjumaaTallinn
Laur LukinMeistertreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
7
094129TähtajatuVõrumaaRõuge
Kadri LukkVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14132420.01.2023LäänemaaLääne-NigulaSuusaklubi Sula
Ranno MaasikmetsAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
14102711.12.2022HarjumaaSaueNõmme Lumeakadeemia
Kadri MadissooVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12451820.06.2021PärnumaaHäädemeesteSuusaklubi "Jõulu"
Jaak MaeTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
11539818.10.2020ValgamaaOtepää
Kerstin MargusVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12983514.03.2022TartumaaKambjaTartu Suusaklubi
Andre MetsTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
11569030.10.2020HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Siiri MetsTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
15027011.09.2023HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi, Spordiklubi Biathlon
Alar MozolevAbitreener, suusatamine, mäesuusatamine
3
13577718.06.2022HarjumaaTallinn
Lauri MölderNooremtreener, suusasport, lumelauasport
4
12182604.06.2021RaplamaaKehtnaPaluküla Klubi
Liis NeedritNooremtreener, suusasport, lumelauasport
4
12181604.06.2021HarjumaaTallinnNõmme Lumeakadeemia
Brita NurmikAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
12796419.12.2021HarjumaaTallinnTondi Ratsaspordiklubi
Brita NurmikAbitreener, suusatamine, mäesuusatamine
3
14663310.06.2023HarjumaaTallinnTondi Ratsaspordiklubi
Mario OhaVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
11491629.09.2020VõrumaaVõru linnVõru Spordikool
Mairis ÕispuuAbitreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
3
14131620.01.2023HarjumaaTallinn
Ave OjasoonVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14821013.06.2023HarjumaaTallinnKlubi Lastesport, Spordiklubi CFC
Kalju OjasteMeistertreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
7
150626TähtajatuValgamaaOtepääAudentese Spordikool, Audentese Spordikool, Eesti Suusaliit, Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit, MTÜ Karupesa Team
Tanel OjasteVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14132720.01.2023ValgamaaOtepääMTÜ Karupesa Team, Valga Motoklubi
Katrina OjaveeAbitreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
3
14820313.06.2023TartumaaTartu linn
Raul OlleTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
14132320.01.2023HarjumaaTallinnSPARTA Spordiselts
Kaili OtsVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12984414.03.2022Lääne-VirumaaTapaKF Suusaklubi, Rakvere Spordikool, Tamsalu AO suusaklubi, Tapa valla Spordikool
Erti PaalbergVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12984214.03.2022HarjumaaLoksaSpordiklubi Suusavägi
Kadri PartsVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14820713.06.2023VõrumaaRõugeHaanja Suusaklubi
Nikita PelageichAbitreener, suusatamine, mäesuusatamine
3
14102611.12.2022HarjumaaRae
Roomet PikkorVanemtreener, suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
6
11557617.10.2020HarjumaaSaue
Tambet PikkorVanemtreener, suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
6
11540118.10.2020ValgamaaOtepääEesti Suusaliit
Rasmus PindVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14132620.01.2023TartumaaTartu linnTartu Suusaklubi
Helin PungasNooremtreener, suusasport, lumelauasport
4
12182304.06.2021HarjumaaTallinnKäsipalliklubi HC Tallinn, Nõmme Lumeakadeemia
Mati PütseppTreener, suusatamine, mäesuusatamine
5
11680701.12.2020TartumaaTartu linnMTÜ Alpijärelkasv, MTÜ Spordiklubi Mäesuusakool
Joel PärleNooremtreener, suusasport, lumelauasport
4
10975005.05.2020ValgamaaOtepääSuusa- Ja Lumelauakool MTÜ
Aita PääsukeVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12985014.03.2022HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi, Spordiklubi Biathlon
Dmitri ReinmetsTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
13067515.04.2022HarjumaaTallinnSpordiklubi CFC
Raido RohiVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12984514.03.2022JärvamaaJärvaRR Suusaklubi
Tanel RoomereAbitreener, suusatamine, mäesuusatamine
3
14663210.06.2023HarjumaaTallinn
Riho RoosipõldTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
12451720.06.2021HarjumaaTallinnSpordiklubi CFC
Olev RootsVanemtreener, suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
6
11540018.10.2020VõrumaaVõru linnANDSUMÄE SUUSAKLUBI, Võru Spordikool
Anti SaarepuuAbitreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
3
12984814.03.2022VõrumaaVõru vald
Asko SaarepuuVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14309225.03.2023VõrumaaVõru linnVõru Spordikool, Võru Suusaklubi
Hille SaarepuuVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12984714.03.2022VõrumaaVõru valdVõru Spordikool, Võru Suusaklubi
Avo SamblaTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
14132220.01.2023Ida-VirumaaJõhviAlutaguse Suusaklubi, Jõhvi Spordikool
Kirte Katrin SarevetAbitreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
3
15048424.09.2023HarjumaaTallinn
Peeter SiimTreener, suusatamine, mäesuusatamine
5
15042219.09.2023ValgamaaOtepääMäesuusaklubi Väike-Munamägi
Daniil SteptšenkoTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
15052125.09.2023HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Maari TalvistAbitreener, suusatamine, mäesuusatamine
3
14102811.12.2022HarjumaaTallinnNõmme Lumeakadeemia
Indrek TammAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
12181904.06.2021HarjumaaTallinn
Eve TammemäeVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12985114.03.2022ViljandimaaViljandi linnViljandi Spordikool, Viljandi Suusaklubi
Kaupo TammemäeAbitreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
3
11491429.09.2020ViljandimaaViljandi vald
Taavi TammikTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
14820513.06.2023PärnumaaPärnuSuusaklubi "Jõulu"
Anu TaveterVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14132820.01.2023PärnumaaPärnuOÜ Tervise Paradiis, Suusaklubi "Jõulu"
Jaanus TeppanMeistertreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
7
13212531.05.2022TartumaaTartu linnSPARTA Spordiselts
Vahur TeppanVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12985314.03.2022TartumaaTartu linn
Arne TilkVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
14820813.06.2023PõlvamaaPõlvaPõlva Spordikool, Spordiklubi Serviti
Bert TippiTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
12983614.03.2022HarjumaaViimsiSpordiklubi CFC
Eiko ToomTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
14180203.02.2023HarjumaaTallinnMTÜ Arigato Spordiklubi, MTÜ EST 2018, SPARTA Spordiselts
Kalmer TrammVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
13067615.04.2022ValgamaaOtepää
Oliver TreufeldtAbitreener, suusatamine, freestyle-suusatamine
3
12826124.01.2022ValgamaaOtepääOtepää Golfiklubi, Suusa- Ja Lumelauakool MTÜ
Mark UbalehtAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
12182104.06.2021JärvamaaJärva
Valdek UdrisAbitreener, suusatamine, mäesuusatamine
3
14663410.06.2023HarjumaaTallinn
Margus UiboVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
12984114.03.2022PõlvamaaKanepiAudentese Spordikool, Audentese Spordikool, Eesti Suusaliit
Virgo VagulNooremtreener, suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
4
11539718.10.2020VõrumaaVõru linnVaguli Spordiklubi
Ago VahtraVanemtreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
6
11539918.10.2020JõgevamaaJõgevaTabivere Rahvaspordiklubi, Tartu Valla Spordikool
Eno VahtraTreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
5
11491529.09.2020JõgevamaaJõgevaMTÜ Kuningamäe Spordiklubi, SA Põltsamaa Sport
Kelly VainloAbitreener, suusatamine, mäesuusatamine
3
14680510.06.2023HarjumaaTallinnEraspordikool SEPPS
Alvar Andres VirkusAbitreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
3
14131720.01.2023HarjumaaTallinn
Silvia ZvirgzdinšAbitreener, suusasport, lumelauasport
3
12796319.12.2021TartumaaLuunjaMTÜ Rulakool
Anatoli ŠmigunMeistertreener, suusatamine, murdmaasuusatamine
7
094130TähtajatuValgamaaOtepää
© 2011. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA