Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialaEKRVäljastatudKutsenimetus
Heinar JahuKabe602.04.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kabe, kutsenimetus
Indrek LillsooKäsipall531.03.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Roland LessingLaskesuusatamine424.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus
Kristi MõttusLaskesuusatamine324.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus
Rein SuviKäsipall723.03.2020Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Kert MartmaJalgrattasport723.03.2020Meistertreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Karin PedakTennis623.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Sergei KozlovKickboxing723.03.2020Meistertreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Andres SõberKorvpall723.03.2020Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Tiina AngerjärvTriatlon320.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Jaano VerbuTriatlon320.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Karel ViigipuuTriatlon620.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Liina OksTriatlon520.03.2020Treener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Liilian JaanisteTriatlon420.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Natalja RatšejevaVõimlemine518.03.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Airi PärnVõimlemine518.03.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kai RandrüütVõimlemine518.03.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Oleg SemjonovVõimlemine518.03.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anastassia IppolitovaVõimlemine418.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Maarit VaikmaaVõimlemine418.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Irina EmVõimlemine418.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Ly AruväliVõimlemine418.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Nelli OkamanchukVõimlemine618.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Svetlana NekrašVõimlemine318.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Ene SaagpakkVõimlemine318.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Jelena AgafontsevaVõimlemine618.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Tiina MöllVesiaeroobika618.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika, kutsenimetus
Olga PantelejevaAeroobika ja rühmatreeningud418.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Kristel MoorusAeroobika ja rühmatreeningud618.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Janika Koch-MäeAeroobika ja rühmatreeningud518.03.2020Treener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Maris LaevAeroobika ja rühmatreeningud318.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
5 treeneritJalgpall316.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
7 treeneritJalgpall416.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
5 treeneritJalgpall516.03.2020Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Targo KaldojaJalgpall616.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Valeri BrõlinJalgpall616.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Jürgen HennJalgpall616.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Krista Aller-LönnqvistUjumine415.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Anastassia-Anna KunitsõnaUjumine515.03.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kristina GnedenkovaUjumine515.03.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Natalja VossUjumine515.03.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Raily MaalustUjumine515.03.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
14 treeneritTaipoks314.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Kaie VišnevskiTaipoks414.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Andri SoosaarTaipoks414.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Karl-Joonatan KvellTaipoks414.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Kristjan PalmVõrkpall412.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Villi VantsiVõrkpall612.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
5 treeneritKorvpall512.03.2020Treener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Jano KuntsKorvpall612.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Brett NõmmKorvpall612.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Margot SaharovVõrkpall612.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Kaspar KippVõrkpall312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Maria HaasVõrkpall312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Kusti NõlvakVõrkpall312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Uku TammaruLaskmine512.03.2020Treener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Oliver PurikLaskmine512.03.2020Treener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Rainis NaurKorvpall312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Silver KarmingKorvpall312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Rein RaamKorvpall312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Agur AsperkVõrkpall512.03.2020Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Karl KontorLaskmine612.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Sergei TimofejevKickboxing605.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus