Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialaEKRVäljastatudKutsenimetus
Kaido KaabermaVehklemine620.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
Toomas KlaupKergejõustik720.05.2022Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Elo SaueOrienteerumine720.05.2022Meistertreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Grigori KisseljovWu-shu620.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Marko LelovJalgpall720.05.2022Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Ranno MaasikmetsLumelauasport520.05.2022Treener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport, kutsenimetus
Monika KolloCheerleading420.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine cheerleading, kutsenimetus
Laura KarindiCheerleading420.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine cheerleading, kutsenimetus
Katrin KlaupKergejõustik720.05.2022Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Asko EsnaVõrkpall620.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Elmu KoppelmannKäsipall720.05.2022Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Igor PrinsJalgpall720.05.2022Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Marina MarininaVõimlemine520.05.2022Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Katre SabbalVõimlemine320.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Terje BernadtVõimlemine620.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Antonina LavrynenkoKorvpall520.05.2022Treener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Kateryna BielousovaIluuisutamine520.05.2022Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Ruslan IltšikKickboxing614.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Vadim PoljakovKickboxing514.05.2022Treener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Sergei MakejevKickboxing314.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Sergei OhhotnikovKickboxing614.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Aleksander PopovKickboxing614.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Radion TazatkinKickboxing614.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Vallot VainulaLauatennis613.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Anastassija MelnikovaLauatennis313.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Eduard BrokLauatennis513.05.2022Treener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Eliise SimansonTennis411.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Jakov TširkinTennis411.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Katrin TammaruTennis511.05.2022Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Inga DrobetTennis511.05.2022Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Jelena LapimaaTennis511.05.2022Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Helena LuikTennis511.05.2022Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Grete Maria IvanovTennis311.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Gajane VageTennis311.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Steven TensingTennis311.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Vjatšeslav RotmanWu-shu411.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Alexey SirotkinWu-shu311.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Katrin ZaitsevaTriatlon510.05.2022Treener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Laura SalmTriatlon310.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Kirill KotšegarovTriatlon310.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Aili TiidemannTriatlon410.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
5 treeneritMaadlus503.05.2022Treener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Aksel ArnaMaadlus303.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Simmo SääritsMaadlus303.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Kermo KüünMaadlus303.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Ksenija GrabovaMaadlus403.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Vallo HannusMaadlus403.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Randel UiboMaadlus403.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Olha NarepekhaMaadlus603.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Lembit KalterMaadlus603.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Ahto RaskaMaadlus603.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Tõnu LaineMaadlus603.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Aimur SääritsMaadlus603.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Ilya IlinJäähoki502.05.2022Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Andrei BedniakovJäähoki502.05.2022Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Christin LaukJäähoki302.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Anatoly DubkovJäähoki302.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Sergei KonõševJäähoki602.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Alexander SmetaninJäähoki602.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus