Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialaEKRVäljastatudKutsenimetus
Anne-Mari TammRulluisutamine404.12.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Reet KruusmannRulluisutamine304.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Elizabeth JõgiRulluisutamine304.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Elis LembergRulluisutamine304.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
10 treeneritUjumine321.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
5 treeneritUjumine421.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Anna PersidskajaLaskmine621.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Larissa PeetersLaskmine621.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Olga KhudyakovaUjumine521.11.2019Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kaupo ArroPoks516.11.2019Treener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Vladimir TšurkinPoks516.11.2019Treener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Ruslan LopukhinPoks516.11.2019Treener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Sergei TšaškinPoks616.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Vello KibePoks616.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Kerli TalloSulgpall315.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Kathy-Karmen KaleSulgpall315.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Riina OtsasonSulgpall515.11.2019Treener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Roman JežovMale411.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Mikhail TereshchukMale411.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Arvo SadulseppMale411.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Maris KorstinMale511.11.2019Treener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Tatjana BogomolovaRulluisutamine306.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Elise SõrmusRatsutamine304.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Linda KaskRatsutamine304.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Karin PeksRatsutamine304.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Annika ÕkvaRatsutamine404.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Mari MarksLauatennis531.10.2019Treener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Sirli JaanimägiLauatennis331.10.2019Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Tõnu MeosKergejõustik530.10.2019Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Iryna MihhejevaKergejõustik530.10.2019Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Olga Kosmina-LõsjukVõistlustants530.10.2019Treener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Jaanus KallionSaalihoki529.10.2019Treener: spetsialiseerumine saalihoki, kutsenimetus
Reti VäärtSaalihoki529.10.2019Treener: spetsialiseerumine saalihoki, kutsenimetus
Badr Eddine Lamdaghri AlaouiTaekwon-do529.10.2019Treener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Sergei NovikovJäähoki628.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Martin TernaJäähoki428.10.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Vladislav PakhomenkovOrienteerumine525.10.2019Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Gion SchnyderOrienteerumine525.10.2019Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Piret NiglasOrienteerumine525.10.2019Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Siim OjaKergejõustik525.10.2019Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Rein ZaitsevOrienteerumine625.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Kristi KiiratsKergejõustik625.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Tuulika MölderVõimlemine525.10.2019Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Triinu RooniOrienteerumine325.10.2019Abitreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Sarmite SildOrienteerumine625.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Anu SaueOrienteerumine425.10.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Maria AdamsonTennis424.10.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Reimo SõerTennis424.10.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Piret PichenTennis424.10.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Riina TorkinaTennis524.10.2019Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Märt KivirähkTennis624.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Anastassia SemjonovaIluuisutamine422.10.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Eliise ElkenIluuisutamine422.10.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Katsiaryna KalendaIluuisutamine422.10.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Svetlana IssakovaIluuisutamine322.10.2019Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Stella Victoria OjalaIluuisutamine322.10.2019Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Merily KeskkülaIluuisutamine322.10.2019Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Heigo KlaosVõimlemine622.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Mari LemsaluVõimlemine322.10.2019Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Margareta SchönbergVõimlemine322.10.2019Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kristel OjasaarIluuisutamine522.10.2019Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Anna MosenkovaIluuisutamine622.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Sergii SychyovIluuisutamine622.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Marika LundmansIluuisutamine622.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus