Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialaEKRVäljastatudKutsenimetus
Ivan KuzminJäähoki526.10.2021Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Nikolay MamadzhanovJäähoki426.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Aleksei AdzhigitovLaskesuusatamine526.10.2021Treener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus
6 treeneritTennis525.10.2021Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Yongsheng ShengWu-shu625.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Igor JuhkovWu-shu425.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Jarmo LõhmussaarWu-shu525.10.2021Treener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Daria KhromovaIluuisutamine525.10.2021Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Leena LaurTennis325.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Vahur LöörLauatennis423.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Andres KullLauatennis623.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Svea OnnoLauatennis623.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Vladimir PetrovLauatennis623.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Sirli JaanimägiLauatennis422.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Marion TammLauatennis422.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Stanislav StrogovLauatennis322.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Ksenija BraginaLauatennis322.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Tetiana HasiulLauatennis322.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Nikolai RütkinenLauatennis322.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Reet JuurikLauatennis622.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
8 treeneritPurjetamine321.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Anna KulaPurjetamine621.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
6 treeneritPurjetamine521.10.2021Treener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Aleksandr KasjantšukKudo521.10.2021Treener: spetsialiseerumine kudo, kutsenimetus
Meelis NurmekanTaekwon-do321.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Anna Maria SeppPurjetamine421.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Liina KolkPurjetamine421.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Roger RikbergPurjetamine421.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Rasmus KalepPurjetamine421.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Maria VeessaarPurjetamine621.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Eduard SvarvalTaekwon-do521.10.2021Treener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
24 treeneritJalgpall519.10.2021Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
12 treeneritJalgpall319.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Ander VoolJalgpall419.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Dmitri PapušinJalgpall419.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Marie SaarJalgpall419.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Tarmo Erik HuttunenJalgpall419.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Joel IndermitteJalgpall619.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
5 treeneritKarate515.10.2021Treener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Kerli HänninenKarate415.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Andres KiviselgKarate415.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Ülle LaasnerSulgpall415.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Riho RüüsonSulgpall415.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Igor GeraštšenkoKarate615.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Mark KuuskSulgpall315.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Aleksandr MustafinJalgrattasport515.10.2021Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Iti-Kärt LehtmetsJalgrattasport515.10.2021Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Victor StrikovJalgrattasport515.10.2021Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Aleksandr LanbergKarate615.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Makar NavitskiKarate315.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Kadi SeppKarate315.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Kaspar PedajaKarate315.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Viktor SigajevPoks614.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Anastassia SemjonovaIluuisutamine512.10.2021Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Aljona LazarevaIluuisutamine512.10.2021Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Kristiina LokaiIluuisutamine312.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Hanna Carolina ClaessonIluuisutamine312.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Jana SafonovIluuisutamine312.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Tuuli VaherKiiruisutamine512.10.2021Treener: spetsialiseerumine uisutamine, kiiruisutamine, kutsenimetus
Liina-Grete LilenderIluuisutamine612.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Svetlana IssakovaIluuisutamine412.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Svetlana IssakovaIluuisutamine412.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Aleksander DenissenkoIluuisutamine612.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Helena VillmannVõistlustants311.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Peeter ZirkPetank309.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine petank, kutsenimetus
Maris RõõmPetank309.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine petank, kutsenimetus
Anu UusmaaVibusport506.10.2021Treener: spetsialiseerumine vibusport, kutsenimetus
Karmel UuseluVibusport306.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine vibusport, kutsenimetus
Vaido ValliVibusport306.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine vibusport, kutsenimetus
Nahid AghazadaCapoeira406.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine capoeira, kutsenimetus
Glen ViksJudo605.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Andrei BatejevJudo505.10.2021Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Tarvo JõgevaJudo505.10.2021Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Maksim ŠotinJudo605.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
8 treeneritJudo305.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Konstantin GordijenkoJudo605.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Aigar LeokMootorrattasport304.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine mootorrattasport, kutsenimetus
Kauri KalbreFitness ja kulturism402.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Ave-Mai LarinFitness ja kulturism402.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
8 treeneritFitness ja kulturism302.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine fitness, Abitreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism, kutsenimetus
Spartak UmjarovKickboxing402.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Sergei IvanõtševKickboxing602.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Ilja AleksejevPoks601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Vadim NikiforovPoks601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Georgi AbolõmovPoks401.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Birgit MardiTennis401.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Eerika BekkerTennis401.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Oleg VelitškoTennis601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Vladimir MazjakinPoks601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Ott AhonenTennis601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Priit PihlTennis601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Loora GrünvaldTennis301.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Albert StarikovPoks601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Helerin SarvVõimlemine630.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Helena SaksVõimlemine430.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Jekaterina NezdoliVõimlemine430.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kadi SaksVõimlemine630.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kristin LaupaVõimlemine530.09.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Gratšik StepanjanVõimlemine530.09.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kaimar LeesKäsipall430.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Olga AleksejevaVehklemine429.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
Olga SonnikovaVõimlemine528.09.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kristiina NoorVõimlemine528.09.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Tatjana TulskajaVõimlemine528.09.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Tatjana SemtšenkovaVõimlemine628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Margit LaevRühmatreeningud628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Sirje EomõisVõimlemine628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Katri ToomsaluVõimlemine628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Irina StadnikVõimlemine628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kristina OssRühmatreeningud328.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Helena PuuseppVõimlemine428.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Julia SingaVõimlemine428.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Pille-Riin PaasVõimlemine428.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Ingrid HamerRühmatreeningud528.09.2021Treener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Kristin AksaluVõimlemine328.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Liisel PerlinVõimlemine628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Toivo RuutKergejõustik628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Helle SuitsleppVõimlemine628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Diana FedossenkoVõimlemine628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Nadežda LogvinenkoVõimlemine628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Ireen TarmVõimlemine628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Nadežda ZabornikovaVõimlemine628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Sulev LepikKergejõustik528.09.2021Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Ksenija GrabtšukKujundujumine327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine kujundujumine, kutsenimetus
Karina PolovnikovaKujundujumine327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine kujundujumine, kutsenimetus
Lisanna LiplikKujundujumine327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine kujundujumine, kutsenimetus
7 treeneritUjumine527.09.2021Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Aleksandr KapelinUjumine327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Mare LokkUjumine327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Loona LjašUjumine327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Nadežda MaksimovaUjumine327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Mare JärvUjumine627.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Diana KirsUjumine427.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kätlin TootsUjumine427.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Katariina MällUjumine427.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kirke PenterUjumine427.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Eric RootsUjumine627.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Diljara BeljakinaUjumine627.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Tiia VeskeUjumine627.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus