Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialaEKRVäljastatudKutsenimetus
Oksana RomanenkovaIluuisutamine714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Egon EdoVõrkpall614.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Tauno LippVõrkpall314.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Peeter PäkkLaskmine714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
7 treeneritVõrkpall514.06.2021Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Dmitri PetrjakovKickboxing714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Janika Koch-MäeFitness ja kulturism514.06.2021Treener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism, kutsenimetus
Kaido LeesmannJõutõstmine714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine jõutõstmine, kutsenimetus
Märt RaamKorvpall714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Heiki SorgeSulgpall714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Mart MäerandSulgpall714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Reno OlleVõistlustants614.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Ene KaskVõrkpall614.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Dmitri SamoštšukJudo714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
5 treeneritJalgsimatkamine311.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine matkasport, jalgsimatkamine, kutsenimetus
Eduard KorotinVõistlustants611.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Kelli KasuJalgsimatkamine511.06.2021Treener: spetsialiseerumine matkasport, jalgsimatkamine, kutsenimetus
Helen TealaneMatkasport311.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine matkasport, kutsenimetus
Maria SusiVõimlemine308.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Georg Andres VeskiojaVõimlemine408.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
9 treeneritRühmatreeningud308.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Sven IdarandRühmatreeningud608.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Viktoria BogdanovaVõimlemine508.06.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
5 treeneritPersonaaltreener405.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine personaaltreener, kutsenimetus
7 treeneritPersonaaltreener505.06.2021Treener: spetsialiseerumine personaaltreener, kutsenimetus
8 treeneritFitness ja kulturism305.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Reiko UrblaFitness ja kulturism405.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Liina LaurFitness ja kulturism405.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Kristina KuldkeppFitness ja kulturism605.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism, kutsenimetus
9 treeneritRatsutamine302.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
5 treeneritRatsutamine402.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Mariliis PaasUjumine528.05.2021Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Taavi TammikUjumine528.05.2021Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kristiina SekljutskajaUjumine328.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Vadim RomanovUjumine328.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kelin PihlakasUjumine428.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Ralf TribuntsovUjumine428.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
19 treeneritLiikumisharrastus327.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine liikumisharrastus, kutsenimetus
Eve EndVõistlustants624.05.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Andres KudisiimLauatennis421.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Iryna AkimkinaLauatennis521.05.2021Treener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Kaljo PõldaruLauatennis521.05.2021Treener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Tatjana TšistjakovaLauatennis621.05.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Hille MillertLauatennis321.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Riin VeiramTennis318.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Artjom JurjevTennis318.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Martin KarisTennis618.05.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Helen Holter-MahlapuuTennis418.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Merily KeskkülaIluuisutamine417.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Kaidi ElmikIluuisutamine317.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Johanna MäginIluuisutamine317.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Heli TammemägiIluuisutamine317.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Katsiaryna KalendaIluuisutamine517.05.2021Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Saskia AlusaluKiiruisutamine417.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, kiiruisutamine, kutsenimetus