Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialaEKRVäljastatudKutsenimetus
14 treeneritKulturism ja fitness307.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Raivo PiiberKulturism ja fitness607.12.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Egert OiovKulturism ja fitness507.12.2019Treener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Maarit SarjasKulturism ja fitness507.12.2019Treener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Jaana JunsonKulturism ja fitness607.12.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Fjodor DunikKulturism ja fitness607.12.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Anne-Mari TammRulluisutamine404.12.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Reet KruusmannRulluisutamine304.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Elizabeth JõgiRulluisutamine304.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Elis LembergRulluisutamine304.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Edik KoppelmannLaskmine429.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Kaspar PomerantsVõrkpall426.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Marja-Liisa KirschbaumVõrkpall526.11.2019Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Vendu SuurmannVõrkpall526.11.2019Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Priit KõrveWu-shu722.11.2019Meistertreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Siim NõmmojaRatsutamine522.11.2019Treener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Siim VeriKulturism ja fitness322.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Märten TamlaTennis722.11.2019Meistertreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Gennadi TolmatšovPoks722.11.2019Meistertreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
10 treeneritUjumine321.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
5 treeneritUjumine421.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Anna PersidskajaLaskmine621.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Larissa PeetersLaskmine621.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Olga KhudyakovaUjumine521.11.2019Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Pearu Jakob OjamäeVibusport320.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine vibusport, kutsenimetus
Kaupo ArroPoks516.11.2019Treener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Vladimir TšurkinPoks516.11.2019Treener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Sergei TšaškinPoks616.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Vello KibePoks616.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Kerli TalloSulgpall315.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Kathy-Karmen KaleSulgpall315.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Riina OtsasonSulgpall515.11.2019Treener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Roman JežovMale411.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Mikhail TereshchukMale411.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Arvo SadulseppMale411.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Maris KorstinMale511.11.2019Treener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus