Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialaEKRVäljastatudKutsenimetus
5 treeneritRatsutamine527.11.2020Treener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
8 treeneritRatsutamine327.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Kertu KlettenbergRatsutamine427.11.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Vjatšeslav VšivtsevLaskesuusatamine525.11.2020Treener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus
Pamela PavlovitšKickboxing324.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Sergey BaranovKickboxing324.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Peeter OleskLaskmine324.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
9 treeneritLaskmine322.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Kuldar EnnikaMaadlus319.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Jaanus SprenkTennis319.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Laura-Retti LaosTennis319.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Selen ElbeTennis319.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Gregory TorimTennis319.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Argo MittMaadlus419.11.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Anastassia KoloskovaRühmatreeningud319.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Lembit KalterSumo518.11.2020Treener: spetsialiseerumine sumo, kutsenimetus
Tarmo LeierPoks614.11.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Liia BeljajevaJalgsimatkamine314.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine matkasport, jalgsimatkamine, kutsenimetus
Fred AntonTaipoks414.11.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Valeriy SemishkurPoks414.11.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Pjotr MinohhovPoks314.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
5 treeneritTaipoks314.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Ivo PukkTaipoks514.11.2020Treener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Pavo ZoppTennis312.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Indrek TuulTennis312.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Rain JakobsonTennis312.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Kaspar SulaAerutamine505.11.2020Treener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Aavo FaberAerutamine505.11.2020Treener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Peeter BeckerAerutamine605.11.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Sulev VähesooTennis305.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Jakov TširkinTennis305.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Sirli LaurTennis405.11.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Glen-Kalev LaigoTennis405.11.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Sigrid LeetsiAerutamine605.11.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Maarja VärvTennis505.11.2020Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Rutt MetusalaVõistlustants502.11.2020Treener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Mari-Liis MetsVõistlustants502.11.2020Treener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Katrin KruuseVõistlustants502.11.2020Treener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Maja SondoviczVõistlustants602.11.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Ryszard SondoviczVõistlustants602.11.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Kaisa Oja-MehineVõistlustants602.11.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Erik Johannes HurtVõistlustants302.11.2020Abitreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus