Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialataseVäljastatudKutsenimetus
6 treeneritTaipoks316.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Fred AntonTaipoks516.07.2024Treener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Hannes IlmjärvTaipoks516.07.2024Treener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Karl Margus HaudTaipoks516.07.2024Treener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Melissa ReedeTaipoks516.07.2024Treener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Maila KaskKabe316.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine kabe, kutsenimetus
Tanel KipperKabe316.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine kabe, kutsenimetus
Kaisa-Maris HagelJõutõstmine315.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine, kutsenimetus
Sandra RannakJõutõstmine315.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine, kutsenimetus
Kerdo KrubergJõutõstmine315.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine, kutsenimetus
Kelli FlorenMurdmaasuusatamine612.07.2024Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
6 treeneritTaekwondo312.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine taekwondo, kutsenimetus
Aleksandr GalaktionovTaekwondo512.07.2024Treener: spetsialiseerumine taekwondo, kutsenimetus
Roger KaegasMurdmaasuusatamine312.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Aveli JuursaluMurdmaasuusatamine312.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Aleksandr KisapuloSambo512.07.2024Treener: spetsialiseerumine sambo, kutsenimetus
Meelis NurmekanTaekwondo412.07.2024Nooremtreener: spetsialiseerumine taekwondo, kutsenimetus
Hanna Britt LaursooMurdmaasuusatamine512.07.2024Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Tatjana MannimaMurdmaasuusatamine512.07.2024Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Miia Heleene UtsalMurdmaasuusatamine512.07.2024Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Mario OhaMurdmaasuusatamine612.07.2024Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Ain MuruLaskmine610.07.2024Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Taivo KruuspanLaskmine310.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Kaido BammerDiscgolf305.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine discgolf, kutsenimetus
Sander LiivaDiscgolf305.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine discgolf, kutsenimetus
Marger KrummDiscgolf305.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine discgolf, kutsenimetus
Markus SaarepuuDiscgolf305.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine discgolf, kutsenimetus
Jaana JunsonFitness ja kulturism601.07.2024Vanemtreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism, kutsenimetus
26 treeneritFitness ja kulturism301.07.2024Abitreener: spetsialiseerumine fitness, Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Riho LaidnaFitness ja kulturism401.07.2024Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Merily PalmissaarFitness ja kulturism401.07.2024Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Mervi KreemFitness ja kulturism401.07.2024Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Elisabeth AtamanskiFitness ja kulturism401.07.2024Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Fjodor DunikFitness ja kulturism601.07.2024Vanemtreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism, kutsenimetus
Argo AderFitness ja kulturism601.07.2024Vanemtreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism, kutsenimetus
15 treeneritRonimissport330.06.2024Abitreener: spetsialiseerumine ronimissport, kutsenimetus
6 treeneritMäesuusatamine326.06.2024Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus
Tõnis LuikMäesuusatamine526.06.2024Treener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus
Sten-Mark VirroMäesuusatamine526.06.2024Treener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus
Kaarel GrünbergMäesuusatamine626.06.2024Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus
Andrei KisseljovWu-shu325.06.2024Abitreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Vjatšeslav VšivtsevLaskesuusatamine621.06.2024Vanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus
Raimond EinerLauatennis621.06.2024Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Aarne PõderLauatennis421.06.2024Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Vootele VaherLauatennis321.06.2024Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Rain KuresooLaskesuusatamine621.06.2024Vanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus