SpordialaHarrastajaid kokkuMehi kokkuNaisi kokkuTäiskasvanuid kokkuTäiskasvanud mehiTäiskasvanud naisiNoori kokkuPoisseTüdrukuid
Automudelisport000000000
Autosport131211091330
Jalgpall239219205353018616620
Jalgrattasport89672273571616106
Jõutõstmine550550000
Kabe382513853302010
Kergejõustik1315378161241154174
Korvpall10694124340363549
Laskesport1067135413110654025
Lauatennis4124171284291613
Lennuketta sport6056455514550
Maadlus715912862635310
Male220220000
Matkasport1082431651
Mootorrattasport575343130126233
Muay thai3533255030282
Muud spordialad23101332120812
Orienteerumine995445512625482820
Parasport553322553322000
Petank14951284211
Poks1211100012111
Purjetamine291712000291712
Ratsasport2002030317017
Rulasport1614200016142
Saalihoki1919099010100
Sumo110110000
Suusasport23131019118422
Tennis1357560764729592831
Tervisejooks ja -kõnd514514000
Triatlon110110000
Ujumine382018523331815
Veeremängud302010302010000
Vehklemine72383426179462125
Vibusport4121202716111459
Võimlemine2289219146913782082
Võrkpall1497772784929712843
Kokku201312247899135693441100655445