SpordialaHarrastajaid kokkuMehi kokkuNaisi kokkuTäiskasvanuid kokkuTäiskasvanud mehiTäiskasvanud naisiNoori kokkuPoisseTüdrukuid
Automudelisport110110000
Autosport131211091330
Jalgpall250205456761618314439
Jalgrattasport7958216549161495
Jõutõstmine440440000
Kergejõustik10140611798843153
Korvpall109941555505544410
Laskesport72502230246422616
Lauatennis3820181376251312
Lennuketta sport5346746397770
Maadlus7363101211161529
Male220220000
Matkasport1082431651
Mootorrattasport524661513237334
Muay thai2920974322166
Muud spordialad542826321512625
Orienteerumine372215291514871
Parasport553025553025000
Petank14771266211
Poks1712500017125
Purjetamine291712000291712
Ratsasport4013971633033
Rulasport2017300020173
Saalihoki32293202001293
Sumo330110220
Suusasport14861486000
Tennis1457570845034612536
Tervisejooks ja -kõnd514514000
Triatlon110110000
Ujumine281513321251312
Veeremängud2013720137000
Vehklemine68363226179421923
Vibusport4321222916131459
Võimlemine2538245177816976076
Võrkpall1669868926329743539
Kokku193011118199265403861004571433