SpordialaHarrastajaid kokkuMehi kokkuNaisi kokkuTäiskasvanuid kokkuTäiskasvanud mehiTäiskasvanud naisiNoori kokkuPoisseTüdrukuid
Automudelisport000000000
Autosport11101871330
Jalgpall239219205353018616620
Jalgrattasport89672273571616106
Jõutõstmine550550000
Kabe382513853302010
Kepikõnd1001010010000
Kergejõustik1315378161241154174
Korvpall10694124340363549
Laskesport1067135413110654025
Lauatennis47291818135291613
Lennuketta sport6056455514550
Maadlus715912862635310
Male220220000
Matkasport1082431651
Mootorrattasport575343130126233
Muay thai3533255030282
Muud spordialad2081200020812
Orienteerumine995445512625482820
Parasport553322553322000
Petank14951284211
Poks1211100012111
Purjetamine261511000261511
Ratsasport1611531213013
Rulasport1614200016142
Saalihoki1919099010100
Sumo110110000
Suusasport23131019118422
Tennis1357560764729592831
Tervisejooks ja -kõnd514514000
Triatlon110110000
Ujumine382018523331815
Veeremängud302010302010000
Vehklemine72383426179462125
Vibusport4121202716111459
Võimlemine240102301561014684084
Võrkpall1648678925735722943
Kokku204412348109485803681096654442