SpordialaHarrastajaid kokkuMehi kokkuNaisi kokkuTäiskasvanuid kokkuTäiskasvanud mehiTäiskasvanud naisiNoori kokkuPoisseTüdrukuid
Automudelisport110110000
Autosport1091871220
Jalgpall3072634486721422119130
Jalgrattasport92702276591716115
Kabe10731073000
Kergejõustik10346571183923854
Korvpall122108146762555469
Laskesport1148331503911644420
Lauatennis362016147722139
Lennuketta sport675710665610110
Maadlus5345887145387
Male220220000
Matkasport1082431651
Mootorrattasport272611110116160
Muay thai1510500015105
Muud spordialad593227000593227
Orienteerumine402020311516954
Parasport553025553025000
Petank341717301515422
Poks1915400019154
Purjetamine372413000372413
Ratsasport743711931655055
Rulasport1713400017134
Saalihoki3332126251770
Sumo220000220
Suusasport231491486963
Tennis1386771774037612734
Tervisejooks ja -kõnd624624000
Triatlon110110000
Ujumine784137312754035
Vehklemine5429251064442321
Vibusport28161222148624
Võimlemine165815710089265065
Võrkpall1669868906129763739
Kokku199812197798985693291100650450