SpordialaHarrastajaid kokkuMehi kokkuNaisi kokkuTäiskasvanuid kokkuTäiskasvanud mehiTäiskasvanud naisiNoori kokkuPoisseTüdrukuid
Automudelisport110110000
Autosport12111871440
Jalgpall435332103138904829724255
Jalgrattasport7354196046141385
Kergejõustik8146351394683731
Korvpall1221012164586584315
Laskesport13310231716011624220
Lauatennis3618181174251114
Lennuketta sport4135635296660
Maadlus88731512111766214
Male220220000
Matkasport1082431651
Mootorrattasport23221109113130
Muay thai27234108217152
Muud spordialad7237351257603228
Orienteerumine5028224025151037
Parasport553223553223000
Petank322111301911220
Poks2218400022184
Purjetamine83691452484312110
Ratsasport814772222059257
Rulasport10910001091
Saalihoki393902525014140
Sumo220000220
Suusasport28151314771486
Tantsusport4534200045342
Tennis1528270774928753342
Tervisejooks ja -kõnd624624000
Triatlon110110000
Ujumine483414431443113
Veemootorisport330110220
Vehklemine4723241798301416
Vibusport26141221138514
Võimlemine232722511861121141113
Võrkpall1377859674918702941
Kokku2255134990610016363651254713541