SpordialaHarrastajaid kokkuMehi kokkuNaisi kokkuTäiskasvanuid kokkuTäiskasvanud mehiTäiskasvanud naisiNoori kokkuPoisseTüdrukuid
Aikido000000000
Autosport2119217161431
Invasport553322553322000
Jalgpall165149163737012811216
Jalgrattasport8766217459151376
Jõutõstmine532532000
Ju-jutsu1512300015123
Kabe50351520155302010
Kepikõnd1501515015000
Kergejõustik208106102332851757897
Korvpall108981063630453510
Kulturism ja fitness13981581065947332211
Laskmine846123342410503713
Lauatennis95445124168712843
Lennuketta sport2924528244101
Maadlus4239344038353
Male220220000
Matkasport321321000
Mitmesugused võitluskunstid2623365120182
Motosport696182017349445
Muud spordialad402911000402911
Orienteerumine1366868643133723735
Petank201010201010000
Purjetamine15870001587
Saalihoki1818066012120
Sumo110000110
Suusasport3720172514111266
Taekwondo ITF2220222020182
Tennis703238615643133
Tervisejooks ja -kõnd15691569000
Triatlon11921192000
Ujumine332013000332013
Veeremängud2015520155000
Vehklemine653728251510402218
Vibusport3825132818101073
Võimlemine264242401782415486086
Võrkpall1197643785424412219
Kokku2142127686610246124121118664454