SpordialaHarrastajaid kokkuMehi kokkuNaisi kokkuTäiskasvanuid kokkuTäiskasvanud mehiTäiskasvanud naisiNoori kokkuPoisseTüdrukuid
Autosport11711709797020200
Cheerleading11501150001150115
Indiaca2420424204000
Jalgpall6294601691269828503362141
Jalgrattasport6756114640621165
Jõutõstmine353052018215123
Judo7770700077707
Kabe954954000
Kepikõnd725725000
Kergejõustik16780873518171326270
Koroona ja novus15871587000
Korvpall3112169576571923515976
Laskesport664323573819954
Lauatennis493910433310660
Lennuketta sport332310221481192
Maadlus14211230119213110328
Male2116521165000
Mitmesugused võitluskunstid1441014410000
Mootorrattasport2020016160440
Muay thai4026141284281810
Orienteerumine322012291910312
Parasport110110000
Petank14861486000
Ragbi1010010100000
Ratsasport1542912598296956056
Saalihoki1408753684820723933
Sulgpall1415487752649662838
Sumo191184221596
Suusasport171251385440
Tantsusport1486286522527963759
Tennis96504663412233924
Tervisejooks ja -kõnd15871477110
Tõstesport523000523
Ujumine221012201010202
Veemootorisport880330550
Veeremängud440440000
Veesuusa- ja veelauasport440440000
Vibusport72502242384301218
Võimlemine2291228281272010201
Võrkpall2511491024438620711196
Kokku334019271413123782341421031104999