SpordialaHarrastajaid kokkuMehi kokkuNaisi kokkuTäiskasvanuid kokkuTäiskasvanud mehiTäiskasvanud naisiNoori kokkuPoisseTüdrukuid
Aerutamine342591813516124
Ammulaskmine1712517125000
Autosport871660211
Jalgpall6795571221421123053744592
Jalgrattasport594514147745387
Jõutõstmine188108441046
Ju-jutsu220220000
Judo483018514432914
Jäähoki99752454371745387
Kabe11740001174
Kergejõustik3782021761307852248124124
Korvpall227205229695113111021
Kulturism ja fitness2787820025366187251213
Käsipall474701212035350
Laevamudelism2727033024240
Laskesport1238538846420392118
Laskesuusatamine2216664216124
Lauatennis1179324605010574314
Lennuketta sport9586986779990
Maadlus817563030051456
Male534581412239336
Mootorrattasport494903030019190
Muud spordialad973562000973562
Orienteerumine862862000
Petank2216622166000
Ratsasport861853413352052
Rulluisutamine752752000
Saalihoki1414010100440
Sõudmine15089611056045452916
Sulgpall6030305025251055
Suusasport1166254572928593326
Tantsusport329312985064427925254
Tennis1336271573621762650
Tervisejooks ja -kõnd603525553025550
Tõstesport433211118332248
Turniiribridž2019120191000
Uisutamine6326192754054
Ujumine2215721156101
Veemootorisport990550440
Veeremängud1311213112000
Vibusport1197148523022674126
Võimlemine265482171101010015538117
Võrkpall19395987440341195564
Kokku43012464183718401079761246113851076