SpordialaHarrastajaid kokkuMehi kokkuNaisi kokkuTäiskasvanuid kokkuTäiskasvanud mehiTäiskasvanud naisiNoori kokkuPoisseTüdrukuid
Aikido660550110
Allveesport224104120149521095115
Golf168012324481483109838519713463
Invasport1010010100000
Jalgpall386834863825024752733663011355
Jalgrattasport2792166319415143856520
Judo45037179149543636274
Jäähoki905535835033752
Jääpall1501515015000
Kabe1913621117125
Karate5942171183483414
Kergejõustik998569429653827933531402
Kickboxing211211000
Koroona ja novus725022654619743
Korvpall14401328112312282301128104682
Kujundujumine6906900069069
Kulturism ja fitness101000101
Kurnimäng660660000
Käsipall71555116447389668513155
Lacrosse2018255015132
Laskmine3883335534230636462719
Lauatennis49636912717815424318215103
Lennuketta sport187142451581213729218
Lennusport1111011110000
Maadlus963000963
Male14812127262511229626
Mitmesugused võitluskunstid876225544014332211
Motosport227209181301228978710
Muay thai15080701005545502525
Muud spordialad2462192753224121625
Noolemäng3530535305000
Orienteerumine187105821518962361620
Pesapall75651038380372710
Petank12931293000
Poks90741630201060546
Purjetamine683830413643727
Ratsutamine690826082754123441541374
Rulluisutamine11801180001180118
Saalihoki1601332780562480773
Sulgpall18311271936132905139
Sumo2222022020200
Suusasport166102641126844543420
Taekwondo ITF2214800022148
Taekwondo WTF118764213941056738
Tantsusport869225644220109111649116533
Tennis5902653251505892440207233
Tervisejooks ja -kõnd1483711114837111000
Tõstesport16971697000
Triatlon633132231211401921
Uisutamine2891922517642
Ujumine2264129097442222022221268954
Veemootorisport660440220
Veepall2725200027252
Veeremängud342410342410000
Vibusport1538964915140623824
Võimlemine765126639511635714110604
Võrkpall712387325297193104415194221
Wushu kungfu202000202
Kokku195951299566005782403317491381389624851