SpordialaHarrastajaid kokkuMehi kokkuNaisi kokkuTäiskasvanuid kokkuTäiskasvanud mehiTäiskasvanud naisiNoori kokkuPoisseTüdrukuid
Aikido660550110
Allveesport224104120149521095115
Golf168012324481483109838519713463
Invasport1010010100000
Jalgpall386234763865114813033512995356
Jalgrattasport2852226320015743856520
Judo45037179149543636274
Jäähoki905535835033752
Jääpall1501515015000
Kabe1913621117125
Karate5942171183483414
Kergejõustik998569429653827933531402
Kickboxing211211000
Koroona ja novus725022654619743
Korvpall14551343112327297301128104682
Kujundujumine6906900069069
Kurnimäng660660000
Käsipall71555116447389668513155
Lacrosse2018255015132
Laskmine3883335534230636462719
Lauatennis49636912717815424318215103
Lennuketta sport187142451581213729218
Lennusport1111011110000
Maadlus963000963
Male14812127262511229626
Mitmesugused võitluskunstid876225544014332211
Motosport227209181301228978710
Muay thai190110801207050704030
Muud spordialad2462192753224121625
Noolemäng3530535305000
Orienteerumine187105821518962361620
Pesapall75651038380372710
Petank12931293000
Poks90741630201060546
Purjetamine683830413643727
Ratsutamine690826082754123441541374
Rendžu000000000
Rulluisutamine11801180001180118
Saalihoki1601332780562480773
Sulgpall18311271936132905139
Sumo3634265130291
Suusasport166102641126844543420
Taekwondo ITF2214800022148
Taekwondo WTF118764213941056738
Tantsusport928258670275140135653118535
Tennis5902653251505892440207233
Tervisejooks ja -kõnd1483711114837111000
Tõstesport16971697000
Triatlon633132231211401921
Uisutamine2891922517642
Ujumine2275129897752302222231268955
Veemootorisport660440220
Veepall2826200028262
Veeremängud564016543816220
Vibusport1538964915140623824
Võimlemine765126639511635714110604
Võrkpall712387325297193104415194221
Wushu kungfu202000202
Kokku197561310666505921413117901383589754860