Eesti spordiregistrisse kantud spordiobjektide arv jõudis 4000ni

27. juunil kanti spordiregistrisse 4000. spordiobjekt, milleks on Viljandimaal asuv Olustvere discgolfi park. Endise Olustvere mõisa terrotooriumil asuv 18 rajaga discolfi park on 191. Eesti spordiregistrisse kantud discgolfi rajatis, sh 14. Viljandimaal.

Spordiobjektide andmeid kogutakse Eesti spordiregistrisse alates selle asutamisest 2011. aastal. Andmekogus oli 27. juuni seisuga 4000 spordiobjekti koos 6725 sportimispaigaga. Spordiobjekt on püsivalt hooldatud hoone või rajatis, milles või millel asub vähemalt üks sportimispaik, mis on mõeldud avalikuks kasutamiseks või kus toimub regulaarne ja avalikkusele kättesaadav organiseeritud sporditegevus või sportimisega seotud õppetöö. Eesti spordiregistri andmetel on Eestis võimalik sportida sisetingimustes 579 pallimängude saalis, 481 jõusaalis, 359 aeroobikasaalis jne. Vabas õhus asuvatest sportimispaikadest on spordiregistrisse kantud kõige rohkem korvpalliplatse (483), orienteerumisterritooriume (472) ja rannavõrkpalliplatse (394).

Täpsem ülevaade spordiregistrisse kantud spordiobjektide kohta on leitav siin: https://www.spordiregister.ee/et/statistika?module=eh.
Palun oodake!
Mõne aja pärast algab Teie mobiiltelefonis autentimisprotseduur.
Kontrollkood on: __kood__

Smart-IDga sisselogimiseks tuleb Teil oma telefoni sisestada Smart-ID PIN1-kood pärast seda, kui olete saanud teavituse sama kontrollkoodiga, mida näete siin.
Tuvastamine õnnestus! Smart-ID-ga isiku tuvastamine ebaõnnestus