Kokku 486
Organisatsiooni nimiRegistrikoodKOVTegevusaladSpordiala
1+1 Tantsustuudio80582909Viimsi1
21CC Triatloniklubi80023357Tallinn0
A&J Lutsari Judokool12575556Tallinn0
Agneta Tantsukool80177480Tallinn1
Ainula balleti ja iluvõimlemise stuudio11975970Pärnu0
Airi Spordikool80051193Elva1
Aitado Judokool80410634Tallinn0
Aivi Auga spordikool80334614Saaremaa1
AK Gym80319514Tallinn0
Akrobaatikakool PartnerAkro80391084Lääne-Harju1
Akrobaatikakool Twister80329814Tallinn1
Alguskeskuse Huvikool10693582Narva0
Alta Spordikool80205733Tallinn1
Alta Tennisekool11177279Tallinn1
Alta võimlemise ja tantsu spordikool80376943Tallinn0
Altia Judokool80322441Elva2
Andrese Talu Ratsakool12246166Saue1
Angela Spordikool80594338Tallinn0
Anna Melody tantsu- ja iluvõimlemise spordikool80238862Tallinn0
ARGO Ujumisklubi Spordikool80359175Tallinn2
Arma Ratsakool80321540Haljala1
Artemi Tepi Poksiklubi80079820Tallinn1
Aruküla Sulgpallikool80595243Raasiku1
Audentese Huvikeskus90014106Tallinn0
Audentese Spordikool90014106Tallinn10


Filiaalid

Kokku 382
Organisatsiooni nimiRegistrikoodKOVTegevusaladSpordiala
1+1 Tantsustuudio80582909Viimsi1
Agneta Tantsukool80177480Tallinn1
Airi Spordikool80051193Elva1
Aivi Auga spordikool80334614Saaremaa1
Akrobaatikakool PartnerAkro80391084Lääne-Harju1
Akrobaatikakool Twister80329814Tallinn1
Alta Spordikool80205733Tallinn1
Alta Tennisekool11177279Tallinn1
Altia Judokool80322441Elva2
Andrese Talu Ratsakool12246166Saue1
ARGO Ujumisklubi Spordikool80359175Tallinn2
Arma Ratsakool80321540Haljala1
Artemi Tepi Poksiklubi80079820Tallinn1
Aruküla Sulgpallikool80595243Raasiku1
Audentese Spordikool90014106Tallinn10
Avantage Tennisekool80157454Tallinn1
Avatud Kooli huvikool90012768Tallinn1
BC STAR korvpallikool80243290Tallinn1
Black and Brownie Tänavatantsukool80568401Pärnu1
Bruno Ujumiskool80243403Viimsi1
Budolinn Judokool80272095Tallinn1
Carolina tantsustuudio80140821Tallinn1
Crause Tantsukool80384842Tallinn1
DanceAct Tartu Tantsustuudio80387510Tartu linn1
Desiree Tantsustuudio80340715Tallinn1