Kulturism ja fitness
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
KULTURISM JA FITNESS3210255066015651645
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kristina SmirnovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Grete UdrasFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aleksandr VolkovFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kethlin KõrverFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kirke KirtAbitreener: spetsialiseerumine fitness
Jüri LeinvaldFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
24-7 fitness PärnuLai tn 11, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond
24-7fitness AvalaVeskiposti tn 2/1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
24-7fitness KuressaareMerikotka tn 1, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saare maakond
24-7fitness LakiLaki põik 4, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
24-7fitness Mustamäe teeMustamäe tee 4, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
24-7fitness PeetriKüti tee 4, Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond
24-7fitness PriislePriisle tee 16, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
24-7fitness RakvereF. G. Adoffi tn 11, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
24-7fitness TõnismägiTõnismägi 11a, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
24-7fitness TähesajuTähesaju tee 11, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
24-7fitness Vabaduse pstVabaduse pst 174b, Nõmme linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Mustamäe Elamuste Keskuse spordisaalidAkadeemia tee 30, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Võimlemine
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
VÕIMLEMINE5850450013508005050
     -   aeroobika ja rühmatreeningud5850450013508005050
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Mirge ArgeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Svetlana IbragimovaAbitreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud
Dana GrebenjukRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Signe KeernikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Inge MõttusRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Dagmar Neem-HannesRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Reet PaakspuuRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadri RaigRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Angelika RumessenRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Grete SaarmetsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Õnne TähtRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristi VaherRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadi ValgmaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Natalja VidelNooremtreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud
Kethlin KõrverTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Lenne Allandi-VäliRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mailiis OllinoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Egle VuttRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Lucia AšmarinaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Merilin PoolNooremtreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud
Laura SiimensonRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
24-7 fitness PärnuLai tn 11, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond
24-7fitness AvalaVeskiposti tn 2/1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
24-7fitness LakiLaki põik 4, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
24-7fitness Mustamäe teeMustamäe tee 4, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
24-7fitness PeetriKüti tee 4, Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond
24-7fitness PriislePriisle tee 16, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
24-7fitness TõnismägiTõnismägi 11a, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
24-7fitness TähesajuTähesaju tee 11, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Mustamäe Elamuste Keskuse spordisaalidAkadeemia tee 30, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond