31.10.2019
11239840
OÜ Tondi Tennisekeskus
Spordiklubi
Osaühing
Registrisse kantud
28.03.2006
11.02.2013
Ei
spordi harrastamine
Jah
Sõjakooli tn 10, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond 11316
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõjakooli tn 10
+372 6878292
fitness@goldenclub.ee
,
Kulturism ja fitness
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
KULTURISM JA FITNESS850750100520330
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Mirjam LehismetsKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Arne ArroVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Triin TimmermannKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Martin LuhariKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katrin PärtKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katrin KoortKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tuuli JürgensAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Roman GritšanjukKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Erkki MurakasKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Liis ArulaVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kreete SuviKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kaarel JõeväliKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Rauno RikbergKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Steven-Karl KõivKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Betti NigulKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Igor BurdinKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Monica LauriKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marcus LauriKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadi HuntAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Liina LaurAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kristina KuldkeppTreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Daniil AgronovKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Daniel NovikovKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Golden Club Rotermanni spordisaalidRotermanni tn 5, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Karulaugu SpordikeskusKarulaugu tee 13, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond
Tondi TennisekeskusSõjakooli tn 10, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Võimlemine
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
VÕIMLEMINE35030050120230
     -   aeroobika ja rühmatreeningud35030050120230
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Steven-Karl KõivAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Susan KeedusAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mirjam LehismetsAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anastassia HisamovaAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Laura LuhariAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadri-Liina MeisterAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Shalini ModyAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Rain KarlsonAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Erkki MurakasAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Martin LuhariAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Triin TimmermannAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Liis ArulaAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katrin KoortAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tuuli JürgensTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Monica LauriVanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (taotleb)
Igor BurdinAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristel TamminAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ajdan GadžijevaAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ethel OtsasonVanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Liina Abram-NovitskiAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kreete SuviAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Enn MeiesaarAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Daniel NovikovAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jaanika TammearuAbitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Susie-Ann ViirgAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marion PärtinAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Olga GribAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Golden Club Rotermanni spordisaalidRotermanni tn 5, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Karulaugu SpordikeskusKarulaugu tee 13, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond
Tondi TennisekeskusSõjakooli tn 10, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit80031345Spordialaliit