RV organisatsiooni nimi eesti keelesRV nimiLiikmeks vastuvõtmise aeg
Rahvusvaheline JalgpalliliitFédération Internationale de Football Association (FIFA)1923
Euroopa JalgpalliliitUnion of European Football Associations (UEFA)1992
European Club Association
EsindajaAlates
Kuno TehvaECA täitevkomitee liigeseptember 2019

Union of European Football Associations
EsindajaAlates
Anne ReiUEFA naistejalgpalli komisjoni esinainejuuli 2019
Aivar PohlakUEFA noorte- ja harrastusjalgpalli komisjoni I aseesimeesjuuli 2019
Daniil SavitskiUEFA juriidilise komisjoni liigejuuli 2019

NimiKutse
Dmitry SkiperskiyVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Mart PoomVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ats KutterVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Andrus LukjanovJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Andres OperAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Marko PärnpuuVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Marko LelovMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall
Karel KübarNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Theimo TülpVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Urmas KirsMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall
Oskar PedoskTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Aivar LillevereMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall
Oliver AniJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Hendrik NälkJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ilja MonakovTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Aiko OrglaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ruslan MironovTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Roman KozhukhovskyiVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Sander PostJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ats SillasteTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Aleksei GalkinVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Igor MorozovAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Mattias TraublumNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Norbert HurtMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall
Pirjo OrnTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Rait OjaAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Karli KüttTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Maria SootakTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ljubov MaksimovaJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristel VidajaTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Artur LõhmusNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Alex Sander SeppTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Aleksandra ŠevoldajevaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Reivo VinterTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kalmer KlettenbergTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Sirje RoopsTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Riho RosenthalNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Oleksandr SorokinJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Andrei ArhipovJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mirjam AruleppAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Leili EekJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Silja Goroško-LukjanovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Natalja HansingAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Imbi HoopJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Thomas HäberliJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Martin KaalmaTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Helena KallastuTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Carmen KärgTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ave-Lii LaasAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Anastassia MorkovkinaTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kaido MägiTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Moonika MürkJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Miia NaruskJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marie PauNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Edvin PašunJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Eliisabet PedakTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kati ReispassJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Annika RemmelgasJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katriin SaulusAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Alar TrummTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ulrika TülpJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katariina VardjaJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Triin VellemäeJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marii VeskimäeJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Trinity ÕismetsJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kärt MereAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ragne GromovJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Laura JaansonJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Elly PajuJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Reti MändAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Timo TenisteTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Alo BärengrubTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Dagmar HekkiJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Enar JäägerJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristin KukliAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Norman PõderTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kelly RosenVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Veiko HaanVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Algis KelderTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kevin KrünvaldJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Martin KuldmägiTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Mikk LaasTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Henri RüütliTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Frank SumbergNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Siim ValtnaTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Richard AlandJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Joel IndermitteVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Jaanika JärveJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Joonas LjašTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Harles LästTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Lauri MõttusTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Karl PajulaNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kaire PalmaruTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Wanda ProstJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anastasija-Grazyna ShcherbacheniaNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Reti TaltsJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jaanus VislapuuVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Jaanika PiibarJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Emily GuitorJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Taavi MidenbrittTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Olümpiakomitee80059467
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Adavere Spordiklubi80112670Spordiklubi
Eesti Leegionäride Jalgpalliklubi80160195Spordiklubi
Emmaste Spordiklubi80135524Spordiklubi
FC Velldoris80199688Spordiklubi
Ida-virumaa Jalgpallikool Alliance MTÜ80417398Spordiklubi
Infonet FC MTÜ80163199Spordiklubi
Jalgpalliklubi "Lootos"80031013Spordiklubi
Jalgpalliklubi "Merkuur-Juunior"80093151Spordiklubi
Jalgpalliklubi Ajax TLMK80100885Spordiklubi
Jalgpalliklubi Fauna80117696Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Alliance/FC Järve MTÜ80016009Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Ararat80302287Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Elva80134163Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Kuressaare80052525Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Mulgi80009379Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Nõmme United80156182Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Otepää80224400Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Reaal80056894Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Toompea80160522Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Valga80414603Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Valga Warrior80053737Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Viru Star80311866Spordiklubi
Jalgpalliklubi FC Warrior80279720Spordiklubi
Jalgpalliklubi FCF80052376Spordiklubi
Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikool80059220Spordiklubi
Jalgpalliklubi FCF Tallinna Jalgpallikool80052040Spordiklubi
Jalgpalliklubi FS Junior80031368Spordiklubi
Jalgpalliklubi Irbis80061317Spordiklubi
Jalgpalliklubi Kernu Kadakas80049227Spordiklubi
Jalgpalliklubi Kuusalu Kalev80316875Spordiklubi
Jalgpalliklubi Narva Trans80069833Spordiklubi
Jalgpalliklubi Olympic80133896Spordiklubi
Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond80339528Spordiklubi
Jalgpalliklubi Piraaja80044572Spordiklubi
Jalgpalliklubi Puuma80106095Spordiklubi
Jalgpalliklubi Püsivus Kohila80160189Spordiklubi
Jalgpalliklubi Tabasalu80350798Spordiklubi
Jalgpalliklubi Tallinna Kalev80176115Spordiklubi
Jalgpalliklubi Tribling80035107Spordiklubi
Jalgpalliklubi Tsempion80309800Spordiklubi
Jalgpalliklubi Võru80155656Spordiklubi
Jalgpalliklubi Vändra Vaprus80293625Spordiklubi
Jalgpalliklubi Welco80287033Spordiklubi
Järvamaa Jalgpalliklubi80074745Spordiklubi
Kiviõli Linna Spordiklubi80061375Spordiklubi
Koeru Spordiklubi80031471Spordiklubi
Kohtla-Järve FC Järve80029957Spordiklubi
Kohtla-Järve Jalgpallikool FC Storm80571099Spordiklubi
Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi80267421Spordiklubi
Läänemaa Jalgpalliklubi80310938Spordiklubi
MTÜ Aruküla Futsal80585477Spordiklubi
MTÜ Eesti Rannajalgpalli Liit80171939Spordiühendus
MTÜ FC Ajax-Tallinn80151380Spordiklubi
MTÜ FC Helios80307505Spordiklubi
MTÜ FC Helios Võru80314929Spordiklubi
MTÜ FC Kose80213230Spordiklubi
MTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool80125359Spordiklubi
MTÜ FC Lelle80127571Spordiklubi
MTÜ FC Santos80237354Spordiklubi
MTÜ FC Viljandi80060105Spordiklubi
MTÜ Harju Jalgpallikool80296316Spordiklubi
MTÜ Hiiumaa Jalgpall80344437Spordiklubi
MTÜ Jalgpallihaigla80150771Muu organisatsioon
MTÜ Jalgpalliklubi Dünamo80040143Spordiklubi
MTÜ Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe80366614Spordiklubi
MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn80427675Spordiklubi
MTÜ Jalgpallikool Tammeka80315611Spordiklubi
MTÜ JK Pärnu Poseidon80355065Spordiklubi
MTÜ JK Vaprus80553227Spordiklubi
MTÜ Jõgeva Spordiklubi Noorus-9680051164Spordiklubi
MTÜ Jõhvi Jalgpalliklubi FC Phoenix80315723Spordiklubi
MTÜ Keila JK80141134Spordiklubi
MTÜ Kohila Jalgpallikool80409542Spordiklubi
MTÜ Kotka Staadion80154869Muu organisatsioon
MTÜ Litsentseeritud Jalgpallitreenerite Ühendus80231245Spordiklubi
MTÜ Maardu LM80366169Spordiklubi
MTÜ Nõmme Kalju FC80048819Spordiklubi
MTÜ Rakvere JK Tarvas80070598Spordiklubi
MTÜ Raplamaa Jalgpallikool80344038Spordiklubi
MTÜ Saku Sporting80247973Spordiklubi
MTÜ SK Zenit80355177Spordiklubi
MTÜ Spordiklubi Martin Reimi Jalgpallikool80256682Spordiklubi
MTÜ Spordiklubi Mercury80130946Spordiklubi
MTÜ Tallinna Jalgpalliklubi Legion80107947Spordiklubi
MTÜ Tartu Kalev Jalgpalliakadeemia80304607Spordiklubi
MTÜ Viimsi JK80365313Spordiklubi
MTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi80020135Spordiklubi
Märjamaa Spordiklubi80107551Spordiklubi
Narva Jalgpalliklubi Baltika80121350Spordiklubi
Pakri Spordiklubi80005626Spordiklubi
Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi80160093Spordiklubi
Põltsamaa Jalgpalliklubi Sport80030073Spordiklubi
Pärnu Jalgpalliklubi80024919Spordiklubi
Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus80125566Spordiklubi
Pärnu Jalgpalliklubide Liit80327838Spordiühendus
Pärnu Spordiselts Kalev80083879Spordiklubi
Raasiku Jalgpalliklubi FC Joker80040479Spordiklubi
Rapla Jalgpalliklubi Atli80091927Spordiklubi
Saalijalgpallikool FC Cosmos MTÜ80372922Spordiklubi
Saaremaa Jalgpalli Liit80329553Spordiühendus
Saaremaa Jalgpalliklubi80271411Spordiklubi
Saue Jalgpalliklubi80059728Spordiklubi
Sillamäe Jalgpalliklubi Dina80343725Spordiklubi
Sõrve Jalgpalliklubi80159401Spordiklubi
Spordiklubi 1080012141Spordiklubi
Spordiklubi Etland80150446Spordiklubi
Spordiklubi FC Levadia80053192Spordiklubi
Spordiklubi Imavere80056210Spordiklubi
Spordiklubi Kärla80073852Spordiklubi
Spordiklubi Palivere80092128Spordiklubi
Spordiklubi Real80130395Spordiklubi
Spordiklubi Risti80102677Spordiklubi
Spordiklubi SK Spartak80097261Spordiklubi
Spordiklubi Tapa80054837Spordiklubi
Swedbank Spordiklubi80005023Spordiklubi
Taebla Valla Spordiklubi80100848Spordiklubi
Tallinna Jalgpallikool Legion80428999Spordiklubi
Tartu Jalgpalliklubi80072433Spordiklubi
Tõrva Jalgpalliklubi80155413Spordiklubi
Türi Ganvix Jalgpalliklubi80213945Spordiklubi