Jalgpall
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
JALGPALL81525790708107
     -   jalgpall81525790708107
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Joosep PresmannTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Martti PentVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Mattias TraublumAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ander AavikuVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ando HausenbergTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Daniel MeijelVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kätlin HeinTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Artur KuusmetsJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Krissu VäätJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mati PariVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Sten KuksAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Carmen KärgNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Jonna SoometsAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Daniil MillerAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Maksim RõtškovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Aivar AnnisteAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Veiko KampusTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kait TalveJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Gert HeinalaJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristiina HansenAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Henri LiiverJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Rando NeppoAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Erko SaviaukVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Arkadii KnutJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Creiton KojaloJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristjan TammeAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Rait RoopNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ilo RihvkJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Hendrik NurklikTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kaarel AnnamaJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Rando SuusterAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kristi AndreiAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Anna AndreasAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Eesti Rahvusvahelise Kooli võimlaJuhkentali tn 18, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Jüri Spordihoone staadion ja palliväljakudLaste tn 3, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond
Kiisa lasteaedKiisa 6
Kotka HallLinnu tee 5, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Püünsi Kooli spordisaalKooli tee 33, Püünsi küla, Viimsi vald, Harju maakond
Randvere Kooli spordisaalG. H. Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla, Viimsi vald, Harju maakond
Sõle Spordikeskuse jalgpalliväljak/jalgpallihallSõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Tallinna 32. Keskkooli spordisaalidKiili tn 10, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Tallinna Euroopa Kooli spordisaalTehnika tn 18, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Heleni Kooli spordisaalEhte tn 7, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Jaan Poska nim. Lasteaed
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi võimlaK. Kärberi tn 9, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna lasteaed KiisupereGonsiori 3
Tallinna Liivaku LasteaedSütiste tee 56
Tallinna Liivamäe LasteaedJuhkentali 25
Tallinna Luha LasteaedLuha 29
Tallinna Mardi LasteaedMardi 5
Tallinna Suitsupääsupesa LasteaedSuitsu põik 4
Tallinna Tehnikakõrgkooli võimlaPärnu mnt 62, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Tondi Kooli ujula ja spordisaalidTondi tn 40, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Ühisgümnaasiumi spordisaalidPärnu mnt 71, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Viimsi Kooli pallimänguväljakKarulaugu tee 11, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond