22371
44 mehed
56 naised
6 noored harrastajad
221
21
KULTURISM JA FITNESS
55%
45%
4%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Raymo KorkmaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aliaksandra FursFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Diana MogišFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Rainer LausingFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Stanislav JagutkinFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Levo KirnFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadi PärlojaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kauri LillemäeFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marika KüttFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Rainer RebaneFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristjan KoikFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Olga PrantsNooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Raiko KokmannFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Indrek VaitFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jass MurutaluFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Getter Annette OjaAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Christopher Michael WallaceFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Martin KihoFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tõnu SillaotsFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Viktor ŠavljugaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Lauri ÖöpikFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ivar VeskusFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jekaterina SaiFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tanel LangFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kaia KolloFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Pavel BorovkovFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Taavi TruijaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kendra Kairi VainoFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Martin KõivFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Fjodor DunikVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Diana JohansonFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristjan VommFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Indrek ViskaAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kadri PaatFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kaspar KaldojaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ethel IgattFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristjan-Johannes KonsapFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aleksandra LaerTreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Gea SimsonFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Siiri MaisaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kirsti KuhiFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Siim KängseppFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Inga NeissaarFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Egle VillikFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
André Filipe Costa MachadoFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Darya PavlovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Olga PantelejevaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristina MalinovskayaAbitreener: spetsialiseerumine fitness
Kai KuropatkinFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Stacy James CrossFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Janek UukFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jevgenia AaskiviNooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Karin HalliskTreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Talis PonnaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Lemmo JaanusFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Monika SoopFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Laura-Liza SöötFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristjan PrüüsFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Laura KoobasFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Genes-Deivid PikaniAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Polina MattisenFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jaan AngerjärvFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Norman PõderFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Taavi MerisaluFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Bryan Romano FaraniFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maksim AndrejevFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Inessa KostomarovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aleksei TjuljukovFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Natalja PavlovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tanel TruninFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Siim TõemetsFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aleksandr MalkovFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadri SaarFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jana SuhhanovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Sandra LuikFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Miko LilleorgFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Britta AlepFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristel RabaAbitreener: spetsialiseerumine fitness
Aleksandra MaksimovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anastassia BogdanovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Airi PõdraFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
UJUMINE
44%
56%
42%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Elke KaarTreener: spetsialiseerumine ujumine
Irina OlmreTreener: spetsialiseerumine ujumine
Martin LiivamägiTreener: spetsialiseerumine ujumine
Helena ThalsonNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Laura ReinAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Mart MandelTreener: spetsialiseerumine ujumine
Lauri PakkasUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Natalia FeldbushUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Vello LiivamägiTreener: spetsialiseerumine ujumine
VÕIMLEMINE
34%
66%
6%
aeroobika ja rühmatreeningud
34%
66%
6%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Valentin ZaitsevRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristi PedaruRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marilin KosubenkoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Siiri MaisaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kerstin HulkkoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anna KägoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Talis PonnaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jekaterina IrvanetsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mirjam RõõmussaarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Keiu PirnpuuRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Eva Mari MütsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aigi KõivRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Inge NelkRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Miko LilleorgRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Lene VardjaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maigi VaruskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristel RabaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Helle-Riin SõmerRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maria MurumetsAbitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Rica VarulRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Meeli KaskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marko KivisildRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Sten SaksonRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Raivo NõmmRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aleksei TjuljukovRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anna MarkovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maksim AndrejevRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anne HanniRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Diana MogišRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Helen HadeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tarmo RattassepRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristel SaarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Carmen KukkRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Evelin DanielRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Merike KangroRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Eliise SaskaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jaanika TammemäeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Keiu PaapsiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maria Helena VallikiviRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tatiana SokolovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tatjana FeskoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tatjana BeljajevaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Silva SildmaaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Olga PrantsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Rainer RebaneRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mirjam MäesaluRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marina IvanovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marika KüttRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jelena TeppRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katriina PärnpuuNooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kristi MeikarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Triinu SpriitRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Gea SimsonMeistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Keisy PõldsamRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kris-Marie NisuRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kauri LillemäeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Elliko VäljurRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadi PärlojaAbitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Helen AavRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Merje KaskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Alla AndruškoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ave RootsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Peeter KaraskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jekaterina SaiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Egle VillikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jelena OrlovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Margit RechlinRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maigi TompRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristi MöldriRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ingrid HamerTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Johanna LeppRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ene OttokarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ethel IgattRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jaanika KaljuveeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Evelin SeppRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Britta AlepRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadi ReintamRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Merike SulaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Inga NeissaarMeistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Lenne PiirimägiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Lauri LiivRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marge JänesRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kai KuropatkinRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Darya PavlovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Margus MarksaarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mailiis StoltsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Olga PantelejevaNooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Eva OttasRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marge NõmmikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Merle LaudRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Fjodor DunikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Diana ValgeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Gina BergmannTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kadi KuslapRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mari-Liis IlvesRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Meeme MännisteRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mari KullRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kertu ValjalaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marit PettaiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aina KikasRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ly KüttRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadri PettaiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Merrit HelistveRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Natalja JakovlevaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Evald PärniRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Veronika GranjovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Hedi HaugRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Natalia FeldbushRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kerstin LiitmaaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katrena TennoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Triin ParroRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kirsti KuhiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maarja JõgiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Martin LuikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Liis SüdaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Pavel BorovkovRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Natalja SongRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anastassia BogdanovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadri-Liis VähiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mihkel VabritRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anastassia LeppiksonRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Heleri KängseppRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Deana MikkelRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristi TiimannRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Airi PõdraRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marek KõivRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kaarel TõllRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Diana JohansonRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Martin KõrvRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Deneli KoppelmannRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Iuliia ParšinaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Karina AltRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kendra Kairi VainoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kersti OjalillMeistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Maarja GawleyRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Matti BergRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Olga VilgelmsonRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Pjotr DegtjarjovRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Reimo AllikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Andra LäätsAbitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
André Filipe Costa MachadoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Brigitta VarulRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Britta-Mai NõmmikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ivar VeskusRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jaan AngerjärvRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Johanna VauRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kaire PoolakeseRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Karina LuikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Karmela MolodõkRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kerttu LõivRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Lauri ÖöpikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Levo KirnRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maarja KalmaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maiki SoeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Sabrina GrabeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Saskia TõugjasRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tommi VäljaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aleksandra MaksimovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aleksandra ZaitsevaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aleksei KolotkovRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anastassia MatvejevaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anne RändvaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maarika HaidakRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tanel LangRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kennet JädalRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ksenia BorovichukRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Irina AutioRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit80031345Spordialaliit
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit