13932
34 mehed
66 naised
14 noored harrastajad
221
20
KULTURISM JA FITNESS
38%
62%
15%
Filiaalid

Narva linn

47%
53%
28%

Tallinn

34%
66%
12%

Tartu linn

41%
59%
12%

Viimsi vald

42%
58%
19%

Viljandi linn

51%
49%
25%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseFiliaal
Raymo KorkmaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Aliaksandra FursFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Diana MogišFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Stanislav JagutkinFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Levo KirnFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Kadi PärlojaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kauri LillemäeFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Marika KüttFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Rainer RebaneFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kristjan KoikFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Olga PrantsNooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitnessTallinn
Raiko KokmannFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Indrek VaitFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Martin KihoFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Ivar VeskusFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Jekaterina SaiFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Tanel LangFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Kaia KolloFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Pavel BorovkovFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Taavi TruijaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Kendra Kairi VainoFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Martin KõivFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Fjodor DunikVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitnessTallinn
Diana JohansonFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Indrek ViskaAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitnessTallinn
Kadri PaatFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kaspar KaldojaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Ethel IgattFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kristjan-Johannes KonsapFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Aleksandra LaerTreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturismTallinn
Gea SimsonFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Siiri ValksFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kirsti KuhiFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Siim KängseppFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Inga NeissaarFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Egle VillikFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
André Filipe Costa MachadoFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Darya PavlovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Olga PantelejevaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Kristina MalinovskayaAbitreener: spetsialiseerumine fitnessNarva linn
Kai KuropatkinFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Stacy James CrossFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Jevgenia AaskiviNooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitnessTallinn
Karin HalliskVanemtreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism (taotleb)Tallinn
Lemmo JaanusFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Monika KahroFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Laura-Liza SöötFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kristjan PrüüsFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Genes-Deivid PikaniAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitnessTallinn
Polina MattisenFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Jaan AngerjärvFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Taavi MerisaluFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Bryan Romano FaraniFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Maksim AndrejevFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Aleksei TjuljukovFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Tanel TruninFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Siim TõemetsFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Aleksandr MalkovFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kadri SaarFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Jana SuhhanovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Sandra LuikFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Miko LilleorgFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Britta AlepFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Kristel RabaAbitreener: spetsialiseerumine fitnessTartu linn
Aleksandra MaksimovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Anastassia BogdanovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Airi PõdraFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Kristiin OjaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Alina SmirnovaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Rünno LinkFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kristjan MaasikFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Anna-Liisa SuttFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Keiti AasaveltAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitnessTallinn
Oliver JahelkaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Janar SääskFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kaisa RahuFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Iuliia ParšinaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Maksim KahoFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Karim Hossam Moustafa Kamal AbdallaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Deanne PukkFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Rasmus Teodor NiinFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Jana KesvateraFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Timo NootFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kristina KnigaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Anna-Liisa SootaluFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Talis PonnaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
UJUMINE
46%
54%
46%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Martin LiivamägiTreener: spetsialiseerumine ujumine
Helena ThalsonNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Laura ReinAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Lauri PakkasUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Vello LiivamägiTreener: spetsialiseerumine ujumine
Kerttu SaadiUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Elke KaarTreener: spetsialiseerumine ujumine
Pjotr DegtjarjovUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Brenda TilkAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
VÕIMLEMINE
24%
76%
10%
aeroobika ja rühmatreeningud
24%
76%
10%
Filiaalid

Narva linn

24%
76%
9%

Tallinn

24%
76%
11%

Tartu linn

19%
81%
10%

Viimsi vald

35%
65%
8%

Viljandi linn

35%
65%
12%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseFiliaal
Valentin ZaitsevRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kristi PedaruRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Marilin KosubenkoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Siiri ValksRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Anna KägoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Talis PonnaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Jekaterina IrvanetsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Mirjam RõõmussaarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Keiu PirnpuuRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Eva Mari MütsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Aigi KõivRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Inge NelkRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Miko LilleorgRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Lene VardjaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Maigi VaruskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Kristel RabaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Helle-Riin LinnusRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Maria MurumetsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Rica VarulRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Meeli KaskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Marko KivisildRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Raivo NõmmRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Aleksei TjuljukovRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Anna MarkovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Maksim AndrejevRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Anne HanniRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Diana MogišRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Helen HadeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Tarmo RattassepRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Carmen KukkRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Evelin DanielRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Merike KangroRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Jaanika TammemäeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Keiu PaapsiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Maria Helena VallikiviRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Tatiana SokolovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Tatjana FeskoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Tatjana BeljajevaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Silva SildmaaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Olga PrantsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Rainer RebaneRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Mirjam MäesaluRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Marina IvanovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Marika KüttRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Jelena TeppRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Katriina PärnpuuNooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningudTallinn
Kristi MeikarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Triinu SpriitRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Gea SimsonMeistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningudTallinn
Keisy PõldsamRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kris-Marie NisuRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kauri LillemäeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Elliko VäljurRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kadi PärlojaAbitreener: spetsialiseerumine rühmatreeningudTallinn
Merje KaskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Alla AndruškoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Ave RootsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Peeter KaraskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Jekaterina SaiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Egle VillikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Jelena OrlovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Margit RechlinRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Maigi VändreRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kristi MöldriRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Ingrid HamerTreener: spetsialiseerumine rühmatreeningudTartu linn
Ene OttokarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Ethel IgattRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Jaanika KaljuveeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Evelin SeppRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Britta AlepRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Kadi ReintamRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Merike SulaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Inga NeissaarMeistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningudTartu linn
Lenne PiirimägiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Lauri LiivRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Marge JänesRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Kai KuropatkinRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Darya PavlovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Olga PantelejevaNooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningudNarva linn
Eva OttasRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Marge NõmmikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Merle LaudRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Fjodor DunikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Diana ValgeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Gina BergmannRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kadi KuslapRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Mari-Liis IlvesRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Meeme MännisteRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Mari KullRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Kertu ValjalaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Aina KikasRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Ly KüttRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Kadri PettaiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Merrit HelistveRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Natalja JakovlevaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Veronika GranjovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Hedi HaugRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Natalia FeldbushRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kerstin LiitmaaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Katrena TennoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kirsti KuhiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Maarja JõgiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Martin LuikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Liis SüdaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Pavel BorovkovRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Natalja SongRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Anastassia BogdanovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Mihkel VabritRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Anastassia LeppiksonRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Heleri KängseppRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Deana MikkelRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Kristi TiimannRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Airi PõdraRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Diana JohansonRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Martin KõrvRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Deneli KoppelmannRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Iuliia ParšinaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Karina AltRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kendra Kairi VainoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kersti OjalillMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningudTallinn
Maarja GawleyRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Matti BergRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Olga VilgelmsonRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Pjotr DegtjarjovRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Reimo AllikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Andra LäätsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
André Filipe Costa MachadoRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Britta-Mai NõmmikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Ivar VeskusRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Jaan AngerjärvRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Johanna VauRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Kaire PoolakeseRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Karina LuikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Karmela MolodõkRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Levo KirnRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Maarja KalmaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Maiki SoeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Sabrina GrabeRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Tommi VäljaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Aleksandra MaksimovaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Aleksandra ZaitsevaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Aleksei KolotkovRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Anastassia MatvejevaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Narva linn
Anne RändvaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Maarika HaidakRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Tanel LangRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Ksenia BorovichukRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Niina MiškinaAbitreener: spetsialiseerumine rühmatreeningudTallinn
Kaisa EdenbergRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kärolin LiikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Keidy KulbasRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Tatjana KreitRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Maigi VändreVõimlemine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Dana KadanikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Markus ArmRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Karl TerepingRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Ivo VelbaumRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Raul KösterRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Krista RoosimägiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Sandra Laura LuhteinRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Kristin PuranenRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tartu linn
Kaisa RajaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Viljandi linn
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit80031345Spordialaliit
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit