2923
33 mehed
67 naised
41 noored harrastajad
39
12
JÕUTÕSTMINE
73%
27%
39%
jõutõstmine
73%
27%
39%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Siim RastJõutõstmine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kaido LeesmannMeistertreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
KULTURISM JA FITNESS
75%
25%
28%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Maiki RitslaidKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marika ŠalaginaKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ülle PtšelovodovaKulturism ja fitness (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Siim KelnerMeistertreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Fjodor DunikVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
KÄSIPALL
3%
97%
92%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Aldur PartasjukVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall
Jelena MihailovaVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall2 rühma
Ella KungurtsevaMeistertreener: spetsialiseerumine käsipall4 rühma
Alla LondakVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall3 rühma
Marina PolitovaVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall3 rühma
Jelizaveta PetruninaKäsipall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
MALE
76%
24%
71%
kirimale
100%
0%
0%
male
76%
24%
72%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Ervin LiebertMeistertreener: spetsialiseerumine male1 rühm
Tiina RaudTreener: spetsialiseerumine male
Rainer RaudVanemtreener: spetsialiseerumine male
Hendrik OldeMeistertreener: spetsialiseerumine male1 rühm
UJUMINE
57%
43%
95%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Anna ZubelTreener: spetsialiseerumine ujumine
Krista PeeboUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristi MeikarUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Nikita TšerednitšenkoUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
VÕIMLEMINE
2%
98%
14%
aeroobika ja rühmatreeningud
1%
99%
14%
harrastusvõimlemine
0%
100%
0%
vesiaeroobika
2%
98%
16%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Maiki RitslaidAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ülle PtšelovodovaAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marika ŠalaginaAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Julianna VasilišinAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Lenne Allandi-VäliVanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika
Eveli NikolajevskiAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katrin KreutzbergAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ly KüttAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Krista PeeboAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tatjana BeljajevaAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Elen KaldmaAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Vahur LepvaltsAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Fjodor DunikAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Riina VoolpriitVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Ave LähkerAbitreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika
Helen HadeVesiaeroobika (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ada LeštšenskiAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ruth RaubaAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Liina LaurAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadi HuntAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Gerly MikkAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Margaritta EriksonAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Rauno OolbergAeroobika ja rühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Jõutõsteliit80057617Spordialaliit
Eesti Kirimaleühing80053068Spordialaliit
Eesti Käsipalliliit80066355Spordialaliit
Eesti Maleliit80023498Spordialaliit
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit
Ühendus Sport Kõigile80064333Spordiühendus