21.10.2019
80066757
Spordiklubi Garant
Spordiklubi
Mittetulundusühing
Registrisse kantud
21.01.1999
Jah
spordi harrastamine
Jah
Jõe tn 9, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond 10151
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jõe tn 9
+372 51949495
swimming@garant.ee
,
Muay thai
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
MUAY THAI4345038442410
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kirill UkolovTreener: spetsialiseerumine taipoks
Vladimir VelitškoTreener: spetsialiseerumine taipoks
Andrei SenekTreener: spetsialiseerumine taipoks
Sergei VinokurovMeistertreener: spetsialiseerumine taipoks
Igor ŠinkevitšMeistertreener: spetsialiseerumine taipoks
Daniil SapljošinTreener: spetsialiseerumine taipoks
Aleksandr SokolovskiTreener: spetsialiseerumine taipoks
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Lasnamäe KergejõustikuhallPunane tn 45, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumi spordisaalidMartsa tn 2, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Ujumine
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
UJUMINE10201020670350
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Dmitri PütseppTreener: spetsialiseerumine ujumine
Vladimir LabzinTreener: spetsialiseerumine ujumine
Toomas PajuUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anastassija ŽugunovaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Kristina GnedenkovaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Oleg LabzinMeistertreener: spetsialiseerumine ujumine
Jaana FilinaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Vladislav SumedovNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Dmitri KapelinVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Anastasija ŽerdetskajaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Aleksei DesjukevitšTreener: spetsialiseerumine ujumine
Moonika LipardNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Vladislav PašurinAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Oksana LõviNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Irina MastepanNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Svetlana IvanovaUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Laura TolmatsTreener: spetsialiseerumine ujumine
Arina GaršinaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Olga KhudyakovaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Ksenija SkvortsovaUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Andrei GussevAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Viacheslav PrudnikovTreener: spetsialiseerumine ujumine (taotleb)
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Inglise Kolledži SpordihooneEstonia pst 10, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
KalevSpa Veekeskuse ujulaAia tn 18, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Lasnamäe Gümnaasiumi ujulaPae tn 59, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Lasnamäe KergejõustikuhallPunane tn 45, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Maardu Spordikeskuse spordisaalidRingi tn 64a, Maardu linn, Harju maakond
Mustamäe Elamuste Keskuse ujulaAkadeemia tee 30, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Mustamäe Elamuste Keskuse ujulaAkadeemia tee 30, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Õismäe UjulaEhitajate tee 109a/2, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Pelgulinna Gümnaasiumi ujulaMulla tn 7, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Sõle SpordikeskusSõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Arte Gümnaasiumi ujulaE. Vilde tee 62, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi ujulaJärveotsa tee 31, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Laagna Gümnaasiumi ujulaVikerlase tn 16, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Viimsi Tervis SPARandvere tee 11, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Kick-boxingu Föderatsioon80043348Spordialaliit
Eesti Triatloni Liit80075839Spordialaliit
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit
MTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon80255820Spordialaliit