1559
77 mehed
23 naised
96 noored harrastajad
35
16
MUAY THAI
97%
3%
86%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Kirill UkolovTreener: spetsialiseerumine taipoks2 rühma
Vladimir VelitškoTreener: spetsialiseerumine taipoks3 rühma
Andrei SenekTreener: spetsialiseerumine taipoks3 rühma
Sergei VinokurovMeistertreener: spetsialiseerumine taipoks3 rühma
Igor ŠinkevitšMeistertreener: spetsialiseerumine taipoks3 rühma
Daniil SapljošinTreener: spetsialiseerumine taipoks3 rühma
Aleksandr SokolovskiTreener: spetsialiseerumine taipoks2 rühma
UJUMINE
70%
30%
100%
Filiaalid

Maardu linn

100%
0%
100%

Tallinn

67%
33%
100%

Viimsi vald

100%
0%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaanFiliaal
Dmitri PütseppTreener: spetsialiseerumine ujumine3 rühmaTallinn
Vladimir LabzinTreener: spetsialiseerumine ujumine1 rühmTallinn
Toomas PajuUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Anastassija ŽugunovaTreener: spetsialiseerumine ujumine3 rühmaTallinn
Kristina GnedenkovaTreener: spetsialiseerumine ujumine1 rühmTallinn
Oleg LabzinMeistertreener: spetsialiseerumine ujumine3 rühmaTallinn
Jaana FilinaTreener: spetsialiseerumine ujumine4 rühmaTallinn
Vladislav SumedovNooremtreener: spetsialiseerumine ujumineTallinn
Dmitri KapelinVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine2 rühmaTallinn
Anastasija ŽerdetskajaTreener: spetsialiseerumine ujumineTallinn
Aleksei DesjukevitšTreener: spetsialiseerumine ujumine5 rühmaTallinn
Svetlana IvanovaUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Laura TolmatsTreener: spetsialiseerumine ujumine4 rühmaTallinn
Arina GaršinaTreener: spetsialiseerumine ujumine4 rühmaTallinn
Olga KhudyakovaTreener: spetsialiseerumine ujumine5 rühmaTallinn
Andrei GussevAbitreener: spetsialiseerumine ujumineTallinn
Viacheslav PrudnikovTreener: spetsialiseerumine ujumine2 rühmaTallinn
Edvard KopjevAbitreener: spetsialiseerumine ujumineTallinn
Irina MastepanNooremtreener: spetsialiseerumine ujumineTallinn
Oksana LõviNooremtreener: spetsialiseerumine ujumineTallinn
Vladislav PašurinNooremtreener: spetsialiseerumine ujumineTallinn
Ksenija SkvortsovaUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Allan-Kris MalleusTreener: spetsialiseerumine ujumine2 rühmaTallinn
Valerii GabisoniiaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (taotleb)Tallinn
Margarita ŠvaigerUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)Tallinn
Martin AllikveeTreener: spetsialiseerumine ujumineTallinn
Daniel ZaitsevTreener: spetsialiseerumine ujumineTallinn
Maria RomanjukTreener: spetsialiseerumine ujumineTallinn
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit
MTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon80255820Spordialaliit