638
51 mehed
49 naised
100 noored harrastajad
24
17
KERGEJÕUSTIK
38%
62%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Epp MaasikVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Hele BerendsenVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Ingrid ReiljanVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Anu VackermannTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Monica VainolaNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
LASKESUUSATAMINE
38%
63%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Anti KuulmataTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine
Tõnu PääsukeMeistertreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine
LAUATENNIS
81%
19%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Mairi RammulTreener: spetsialiseerumine lauatennis
Pille PataTreener: spetsialiseerumine lauatennis
Sirli JaanimägiAbitreener: spetsialiseerumine lauatennis
SUUSASPORT
56%
44%
100%
kahevõistlus
50%
50%
100%
murdmaasuusatamine
56%
44%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Anti KuulmataVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Juhan LindVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
Aita PääsukeVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Külli HallikVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Siiri MetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Andre MetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Daniil SteptšenkoTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
TENNIS
40%
60%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis
Hannes RaschinskiTreener: spetsialiseerumine tennis
Andres TrammTennis (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Toomas PuksTennis (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
UJUMINE
59%
41%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Tõnu MaripuuVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Katrin ArruTreener: spetsialiseerumine ujumine
Marin AleksejevaUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Raili MaripuuAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon80086033Spordialaliit
Eesti Lauatenniseliit80079180Spordialaliit
Eesti Suusaliit80071971Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit