614
50 mehed
50 naised
100 noored harrastajad
22
17
KERGEJÕUSTIK
38%
63%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Epp MaasikMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Hele BerendsenVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Ingrid ReiljanVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Anu VackermannTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Monica VainolaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
LAUATENNIS
86%
14%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Mairi RammulTreener: spetsialiseerumine lauatennis
Pille PataTreener: spetsialiseerumine lauatennis
Sirli JaanimägiAbitreener: spetsialiseerumine lauatennis
SUUSASPORT
52%
48%
100%
kahevõistlus
58%
42%
100%
murdmaasuusatamine
52%
48%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Anti KuulmataVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Juhan LindVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
Aita PääsukeVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Külli HallikVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Siiri MetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Andre MetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Daniil SteptšenkoTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
TENNIS
41%
59%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis
Hannes RaschinskiTreener: spetsialiseerumine tennis
Andres TrammTennis (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Toomas PuksTennis (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
UJUMINE
58%
42%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Tõnu MaripuuVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Katrin ArruTreener: spetsialiseerumine ujumine
Kristina JaaskaUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon80086033Spordialaliit
Eesti Lauatenniseliit80079180Spordialaliit
Eesti Suusaliit80071971Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit