Judo
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
JUDO144613813212
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Dmitri LeppVanemtreener: spetsialiseerumine judo
Künter RothbergVanemtreener: spetsialiseerumine judo
Vladimir StepanjanMeistertreener: spetsialiseerumine judo
Julia ÕismaaTreener: spetsialiseerumine judo
Aliaksandr PashkevichTreener: spetsialiseerumine judo
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Audentese Spordikeskuse spordihooneTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Decora keskusLaki 36
Kannikese lasteaedKannikese 13
Mesimummu lasteaedTartu mnt 57
Kergejõustik
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
KERGEJÕUSTIK62536589394231
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kaire KaljustoNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kristel LäätsKergejõustik (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maile MangussonVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Heiko VäätMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Leonid BrjuhovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kelly KvarnstromVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Liivi EerikMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Annette RohunurmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Ants KiisaMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sigrid SempelsonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Toivo RuutVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sven AndresooVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Valter EspeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Juhan ToimetMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kätlin TõllassonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Krista ViipsiTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Mikk-Mihkel ArroVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Grete UdrasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Hennit KüppasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Natalia KonkinaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sören JõõrasKergejõustik (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Vahur KiisKergejõustik (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Audentese Spordikeskuse spordihooneTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Audentese Spordikeskuse staadionTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Kadrioru StaadionRoheline aas 24, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Lasnamäe KergejõustikuhallPunane tn 45, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Korvpall
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
KORVPALL27411263136138
     -   korvpall27411263136138
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Tair TennoTreener: spetsialiseerumine korvpall
Merilin MetsaluKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Reet RausbergMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall
Kati RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall
Liana PiirsooTreener: spetsialiseerumine korvpall
Andra ViirpaluTreener: spetsialiseerumine korvpall
Rauno PehkaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Meelis SongeTreener: spetsialiseerumine korvpall
Sixten TomingasTreener: spetsialiseerumine korvpall
Erik MäeTreener: spetsialiseerumine korvpall
Maia DorbekMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Audentese Spordikeskuse spordihooneTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Inglise Kolledži SpordihooneEstonia pst 10, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Kristiine SpordimajaKännu tn 86, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Põhja-Tallinna linnaosa Sõle tn 40 spordisaalSõle tn 40, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Tallinna 21. Kooli spordisaalid ja ujulaRaua tn 6, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Kulturism ja fitness
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
KULTURISM JA FITNESS55255246686
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Katrin HiiepuuAbitreener: spetsialiseerumine fitness
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism
Heidy LjadovAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Audentese Spordikeskuse ujula ja spordisaalidTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Moodne viievõistlus
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
MOODNE VIIEVÕISTLUS21120147
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Imre TiidemannTreener: spetsialiseerumine moodne viievõistlus
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Audentese Spordikeskuse lasketiirTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Audentese Spordikeskuse spordihooneTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Ratsaspordibaas Tondi ManeežTondi tn 30, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Tallinna 21. Kooli spordisaalid ja ujulaRaua tn 6, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
VK Tallinna Mõõk vehklemissaalEd.Vilde tee 71 (Tallinna linn)
Orienteerumine
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
ORIENTEERUMINE36362412
     -   orienteerumisjooks36362412
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Piibe TammemäeTreener: spetsialiseerumine orienteerumine
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Audentese Spordikeskuse spordihooneTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tennis
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
TENNIS861853551
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Jelena LapimaaTreener: spetsialiseerumine tennis
Villem LapimaaTennis (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Harri NeppiMeistertreener: spetsialiseerumine tennis
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis
Elin PõiklikTreener: spetsialiseerumine tennis
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Audentese Spordikeskuse tennisehallTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Ujumine
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
UJUMINE684684410274
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kaja AljandVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Aivi KullaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Nonna SaranaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Kalle LiivamägiVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Margit ViilepVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Siiri PõlluveerEliittreener: spetsialiseerumine ujumine
Karl Johan LeichterNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Sirli LindorgTreener: spetsialiseerumine ujumine
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Audentese Spordikeskuse ujula ja spordisaalidTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Õismäe ujulaEhitajate tee 109a/2, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Võimlemine
Harrastajad
SpordialaHarrastajaidTäiskasvanudNooredsh mehish naisi
VÕIMLEMINE81762719071746
     -   aeroobika ja rühmatreeningud326326326
     -   akrobaatiline võimlemine19019071119
     -   vesiaeroobika301301301
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Toivo PeegelNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kristiin RaudseppNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Viktor SaaronMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Laura HerneRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ave-Riin SeppVesiaeroobika (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anne Tipner-TornRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Eveli NikolajevskiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Heti-Helen RohtlaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Julianna VasilišinRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kai-Riin BachmannRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katrin HiiepuuRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Lenne Allandi-VäliRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marielle JõgiRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Pilleriin RaudamRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud
Triin KibarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anu RuutuRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Enn MeiesaarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kaja TuiskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katrin KoortRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maris BenitaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Meeme MännisteRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Rain KarlsonRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tiina MöllVanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika
Stig PajuNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kirsi Mari LepikVõimlemine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tegutsemispaigad
SportimispaikAadress
Audentese Spordikeskuse spordihooneTondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Kopli Spordihoone "Erika võimla"Erika tn 5, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Cheerleadingu Liit80551323Spordialaliit
Eesti Judoliit80056457Spordialaliit
Eesti Kergejõustikuliit80079122Spordialaliit
Eesti Korvpalliliit80007140Spordialaliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit80031345Spordialaliit
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit80071758Spordialaliit
Eesti Triatloni Liit80075839Spordialaliit
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit
MTÜ Eesti Ju-Jutsu Liit80269182Spordiühendus
MTÜ Eesti Tennise Liit80064221Spordialaliit
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit