• Jõepaisu ujula võrkpalliplats
  • Välispalliväljak
  • Andmed seisuga 26.02.2020
  • Kasutusele võetud 1980
  • Ausambapark on Räpina vallas suvine sportliku vaba aja veetmise meeliskoht. Seal asub ka Räpina linna supluskoht Võhandu jõel Räpina paisjärvel. Pargis on liivaväljak ning konstruktsioonid kahe võrkpallivõrgu korraga üles seadmiseks. Võimaldab mängida nii võrkpalli kui rannavõrkpalli. Jõepaisu ujula on sagedane paik suviste sportlike vabaaja ürituste korraldamiseks.
  • Ausamba park, Räpina linn, Räpina vald, Põlva maakond
  • vald@apina.ee
  • +372 7999500
1
2
1

Rannavõrkpalliplats

Rannavõrkpalliplats
võrkpall, rannavõrkpall
Pindala360 (m2)
Pikkus18 (m)
Laius20 (m)
Liivakihi paksus20 (cm)
Tehisvalgustuse olemasoluei
LisainfoAlal on konstruktsioonid kõrvuti 2 väljakul võrgu üles seadmiseks. Liiva-ala ise on mõned ruutmeetrid suurem. Väljakute täpsed piirjooned mänguks märgivad maha mängijad ise või ürituste korraldajad, sestap on võimalik mängida samal alal kas rannavõrkpalli või võrkpalli.

Võrkpall

Normaalmõõtmeliste võrkpalliväljakute arv (18x9m)
Sh riigisiseste võistluste jaoks nõuetekohase vabaalaga normaalmõõtmeliste võrkpalliväljakute arv (väljak+vabaala 24x15x7m)
Sh rahvusvaheliste võistluste jaoks nõuetekohase vabaalaga normaalmõõtmeliste võrkpalliväljakute arv (väljak+vabaala 34x19x12,5m)
Samaaegselt kasutatavate normaalmõõtmeliste võrkpalliväljakute arv (18x9m)
Samaaegselt kasutatavate minivõrkpalliväljakute arv (13,4x6,1m)

Rannavõrkpall

Normaalmõõtmeliste rannavõrkpalliväljakute arv (16x8m)2
Sh riigisiseste võistluste jaoks nõuetekohase vabaalaga normaalmõõtmeliste rannavõrkpalliväljakute arv (väljak+vabaala 22x14m)
Sh rahvusvaheliste võistluste jaoks nõuetekohase vabaalaga normaalmõõtmeliste rannavõrkpalliväljakute arv (väljak+vabaala 36x18m), v.a riigisiseste võistluste jaoks nõuetekohase vabaalaga väljakud
Samaaegselt kasutatavate rannavõrkpalliväljakute arv2
10
1
1
1
Ei
Ei
Ei
Ei
10
Ei
Jõepaisu ujulas teenindusruume ei ole. Suvisel ajal on riietumiseks supluskoha riietuskabiin, sportijate käsutuses on ka välikäimla.

Lähistel on Räpina bussijaam, kus on korralikud tualetid.

Umbes 10 autot mahub parkima tänava äärde, aga parkimiseks on sobivaim Räpina bussijaama parkla, mis on samuti vahetus läheduses ja mahutab mitukümmend autot.
OrganisatsioonSpordiala
Räpina Spordiklubirannavõrkpall