Browse

Pick region
Pick sports

New coaches

NameSportEQFIssuedQualification
8 treeneritSailing321.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Anna KulaSailing621.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
6 treeneritSailing521.10.2021Treener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Aleksandr KasjantšukKudo Daido Juku521.10.2021Treener: spetsialiseerumine kudo, kutsenimetus
Meelis NurmekanTaekwondo321.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Anna Maria SeppSailing421.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Liina KolkSailing421.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Roger RikbergSailing421.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Rasmus KalepSailing421.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Maria VeessaarSailing621.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Eduard SvarvalTaekwondo521.10.2021Treener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
24 treeneritFootball519.10.2021Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
12 treeneritFootball319.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Ander VoolFootball419.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Dmitri PapušinFootball419.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Marie SaarFootball419.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Tarmo Erik HuttunenFootball419.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Joel IndermitteFootball619.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
5 treeneritKarate515.10.2021Treener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Kerli HänninenKarate415.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Andres KiviselgKarate415.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Ülle LaasnerBadminton415.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Riho RüüsonBadminton415.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Igor GeraštšenkoKarate615.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Mark KuuskBadminton315.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Aleksandr MustafinCycling515.10.2021Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Iti-Kärt LehtmetsCycling515.10.2021Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Victor StrikovCycling515.10.2021Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Aleksandr LanbergKarate615.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Makar NavitskiKarate315.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Kadi SeppKarate315.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Kaspar PedajaKarate315.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Viktor SigajevBoxing614.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Anastassia SemjonovaFigure skating512.10.2021Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Aljona LazarevaFigure skating512.10.2021Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Kristiina LokaiFigure skating312.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Hanna Carolina ClaessonFigure skating312.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Jana SafonovFigure skating312.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Tuuli VaherSpeed skating512.10.2021Treener: spetsialiseerumine uisutamine, kiiruisutamine, kutsenimetus
Liina-Grete LilenderFigure skating612.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Svetlana IssakovaFigure skating412.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Svetlana IssakovaFigure skating412.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Aleksander DenissenkoFigure skating612.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Helena VillmannDancesport311.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Peeter ZirkPetanque309.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine petank, kutsenimetus
Maris RõõmPetanque309.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine petank, kutsenimetus
Anu UusmaaArchery506.10.2021Treener: spetsialiseerumine vibusport, kutsenimetus
Karmel UuseluArchery306.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine vibusport, kutsenimetus
Vaido ValliArchery306.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine vibusport, kutsenimetus
Nahid AghazadaCapoeira406.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine capoeira, kutsenimetus
Glen ViksJudo605.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Andrei BatejevJudo505.10.2021Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Tarvo JõgevaJudo505.10.2021Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Maksim ŠotinJudo605.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
8 treeneritJudo305.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Konstantin GordijenkoJudo605.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Aigar LeokMotorcycle sport304.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine mootorrattasport, kutsenimetus
Kauri KalbreBodybuilding and fitness402.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Ave-Mai LarinBodybuilding and fitness402.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
8 treeneritBodybuilding and fitness302.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine fitness, Abitreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism, kutsenimetus
Spartak UmjarovKickboxing402.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Sergei IvanõtševKickboxing602.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Ilja AleksejevBoxing601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Vadim NikiforovBoxing601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Georgi AbolõmovBoxing401.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Birgit MardiTennis401.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Eerika BekkerTennis401.10.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Oleg VelitškoTennis601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Vladimir MazjakinBoxing601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Ott AhonenTennis601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Priit PihlTennis601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Loora GrünvaldTennis301.10.2021Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Albert StarikovBoxing601.10.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Helerin SarvGymnastics630.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Helena SaksGymnastics430.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Jekaterina NezdoliGymnastics430.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kadi SaksGymnastics630.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kristin LaupaGymnastics530.09.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Gratšik StepanjanGymnastics530.09.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kaimar LeesHandball430.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Olga AleksejevaFencing429.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
Olga SonnikovaGymnastics528.09.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kristiina NoorGymnastics528.09.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Tatjana TulskajaGymnastics528.09.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Tatjana SemtšenkovaGymnastics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Margit LaevAerobics and group trainings628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Sirje EomõisGymnastics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Katri ToomsaluGymnastics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Irina StadnikGymnastics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kristina OssAerobics and group trainings328.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Helena PuuseppGymnastics428.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Julia SingaGymnastics428.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Pille-Riin PaasGymnastics428.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Ingrid HamerAerobics and group trainings528.09.2021Treener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Kristin AksaluGymnastics328.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Liisel PerlinGymnastics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Toivo RuutAthletics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Helle SuitsleppGymnastics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Diana FedossenkoGymnastics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Nadežda LogvinenkoGymnastics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Ireen TarmGymnastics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Nadežda ZabornikovaGymnastics628.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Sulev LepikAthletics528.09.2021Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Ksenija GrabtšukSynchronized swimming327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine kujundujumine, kutsenimetus
Karina PolovnikovaSynchronized swimming327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine kujundujumine, kutsenimetus
Lisanna LiplikSynchronized swimming327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine kujundujumine, kutsenimetus
7 treeneritSwimming527.09.2021Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Aleksandr KapelinSwimming327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Mare LokkSwimming327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Loona LjašSwimming327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Nadežda MaksimovaSwimming327.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Mare JärvSwimming627.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Diana KirsSwimming427.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kätlin TootsSwimming427.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Katariina MällSwimming427.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kirke PenterSwimming427.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Eric RootsSwimming627.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Diljara BeljakinaSwimming627.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Tiia VeskeSwimming627.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Tõnis HolmbergPowerlifting426.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jõutõstmine, kutsenimetus
Ants RosenbaumPowerlifting626.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine jõutõstmine, kutsenimetus
Karel TiigemäePowerlifting326.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine, kutsenimetus
Vassili PanovBoxing624.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Andrey KostenkovBoxing624.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
12 treeneritFootball324.09.2021Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Vladimir ZažoginBoxing624.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Jaanus TedremaBoxing424.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
9 treeneritFootball424.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Kevin PaavoFootball624.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
23 treeneritFootball524.09.2021Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Oleg KurotškinFootball624.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Jaanus VislapuuFootball624.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Maire TiislerShooting624.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Nikolay BobkovBoxing624.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Keiu SilmVolleyball623.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Margus PärsikVolleyball423.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Hanna PajulaVolleyball423.09.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Helen HuntVolleyball523.09.2021Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Evely PajulaVolleyball523.09.2021Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Tatjana IllarionovaVolleyball523.09.2021Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Marie PohlakVolleyball523.09.2021Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Anatoli KuprijanovitšVolleyball623.09.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus