Browse

Pick region
Pick sports

New coaches

NameSportEQFIssuedQualification
Kaspar VaherCross country skiing309.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
14 treeneritBodybuilding and fitness307.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Raivo PiiberBodybuilding and fitness607.12.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Egert OiovBodybuilding and fitness507.12.2019Treener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Maarit SarjasBodybuilding and fitness507.12.2019Treener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Jaana JunsonBodybuilding and fitness607.12.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Fjodor DunikBodybuilding and fitness607.12.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Anne-Mari TammRoller skating404.12.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Reet KruusmannRoller skating304.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Elizabeth JõgiRoller skating304.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Elis LembergRoller skating304.12.2019Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Edik KoppelmannShooting429.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Kaspar PomerantsVolleyball426.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Marja-Liisa KirschbaumVolleyball526.11.2019Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Vendu SuurmannVolleyball526.11.2019Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Priit KõrveWushu722.11.2019Meistertreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Siim NõmmojaEquestrian522.11.2019Treener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Siim VeriBodybuilding and fitness322.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Märten TamlaTennis722.11.2019Meistertreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Gennadi TolmatšovBoxing722.11.2019Meistertreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
10 treeneritSwimming321.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
5 treeneritSwimming421.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Anna PersidskajaShooting621.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Larissa PeetersShooting621.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Olga KhudyakovaSwimming521.11.2019Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Pearu Jakob OjamäeArchery320.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine vibusport, kutsenimetus
Kaupo ArroBoxing516.11.2019Treener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Vladimir TšurkinBoxing516.11.2019Treener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Sergei TšaškinBoxing616.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Vello KibeBoxing616.11.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Kerli TalloBadminton315.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Kathy-Karmen KaleBadminton315.11.2019Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Riina OtsasonBadminton515.11.2019Treener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Roman JežovChess411.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Mikhail TereshchukChess411.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Arvo SadulseppChess411.11.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Maris KorstinChess511.11.2019Treener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus