Browse

Pick region
Pick sports

New coaches

NameSportEQFIssuedQualification
Kaimar LeesHandball323.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Martin KalvetHandball323.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Karmo HarjuHandball323.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Merili HeinlaHandball323.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Ergo RohiHandball523.09.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Toomas HeinlaHandball523.09.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Jelizaveta PetruninaHandball423.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
16 treeneritHealth sport (running and walking)323.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine liikumisharrastus, kutsenimetus
Johan UttHandball623.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Triina Silvia PurjeDancesport620.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Merle LeibDancesport520.09.2020Treener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Voldemar JuurDancesport620.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Veiko RatasDancesport620.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Airi JuurDancesport620.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Nikolai NovosjolovFencing518.09.2020Treener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
5 treeneritAerobics and group trainings317.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Evelin KuldkeppGymnastics317.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Tanel RonimoisGymnastics317.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Janek VallimäeCross country skiing516.09.2020Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Hanna Britt LaursooCross country skiing516.09.2020Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Andre MetsCross country skiing516.09.2020Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Kaupo TammemäeCross country skiing316.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Mario OhaCross country skiing616.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Eno VahtraCross country skiing616.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Bogdan LukashenkoFootball614.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
7 treeneritFootball414.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
15 treeneritFootball314.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Sergey SerednitskiyFootball614.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Kelly RosenFootball614.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
10 treeneritFootball514.09.2020Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Urmas RajaverFootball614.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Erko SaviaukFootball614.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Rauno TutkFootball614.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Andrei ShapovalovFootball614.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Marko PärnpuuFootball614.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
9 treeneritSwimming312.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
6 treeneritSwimming412.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Grete ÕunSwimming512.09.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Maiu HerzmannSwimming512.09.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Allan-Kris MalleusSwimming512.09.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Eliise ElkenRoller skating312.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Egle RattRoller skating312.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Irina EmbrichFencing612.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
Aivi KullaSwimming612.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kuno RoobaOrienteering711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Marko MettVolleyball711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Grete UdrasAthletics611.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Nikolai JärveojaOrienteering711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Kevin RennoMuay Thai611.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Priit HuntAthletics311.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Katri KarindiAthletics311.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Ksenija BaltaAthletics311.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Anette PiirsaluAthletics311.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Janne SchasminBasketball711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Heiko VäätAthletics711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
7 treeneritAthletics511.09.2020Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Kaja HaljasteSwimming711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Gaspar EproAthletics611.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Risto LeppHandball711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Ervin LiebertChess711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Siim VeriBodybuilding and fitness411.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Tiit SokkBasketball711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Igor AnnusWrestling711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Tõnis PaalmeRoller skating311.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Erki KullapRoller skating311.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Alar SeimWeightlifting711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine tõstesport, kutsenimetus
Markko AbelNine-pin bowling311.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine veeremängud, sportkeegel, kutsenimetus
Rain KarlsonBoxing511.09.2020Treener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Allar KivilCross country skiing711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Eve ReitaluAerobics and group trainings711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Andres LiivDancesport411.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Aleksandr AbelSwimming711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Tanel KeresDancesport511.09.2020Treener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Aldur PartasjukHandball611.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Kadri JukkGymnastics511.09.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Rainer RaudChess711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Reet RausbergBasketball711.09.2020Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Hillar PliiatsAikido511.09.2020Treener: spetsialiseerumine aikido, kutsenimetus
Monika KolloCheerleading311.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine cheerleading, kutsenimetus
Laura KarindiCheerleading311.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine cheerleading, kutsenimetus
Diana MittDancesport611.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Kädy Tänav (Tänak)Athletics611.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Keijo ToomsaluBoxing311.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Piret RinkRoller skating611.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Rein AusmeesAikido611.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine aikido, kutsenimetus
Žori NevetšerjaBoxing411.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Ülari KaisAthletics611.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Kerstin KotkasSnowboarding409.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport, kutsenimetus
Oleg PugatšovFencing408.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
Oleg VassiljevCycling408.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Olga AleksejevaFencing302.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
Sergei BobrovFencing602.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
13 treeneritBodybuilding and fitness329.08.2020Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Jevgeni KuzminBodybuilding and fitness429.08.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Mailiis StoltsBodybuilding and fitness429.08.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Ergo TüürBodybuilding and fitness429.08.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Igor JuhkovWushu326.08.2020Abitreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus