Browse

Pick region
Pick sports

New coaches

NameSportEQFIssuedQualification
5 treeneritFootball417.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
12 treeneritFootball317.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
9 treeneritFootball517.06.2021Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Getter SaarojaGolf317.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine golf, kutsenimetus
Anete Liis AdulGolf317.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine golf, kutsenimetus
Laura-Liisa LillelehtGolf317.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine golf, kutsenimetus
Ats KutterFootball617.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Kristjan KärtFootball617.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Oksana RomanenkovaFigure skating714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Egon EdoVolleyball614.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Tauno LippVolleyball314.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Peeter PäkkShooting714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
7 treeneritVolleyball514.06.2021Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Dmitri PetrjakovKickboxing714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Janika Koch-MäeBodybuilding and fitness514.06.2021Treener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism, kutsenimetus
Kaido LeesmannPowerlifting714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine jõutõstmine, kutsenimetus
Märt RaamBasketball714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Heiki SorgeBadminton714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Mart MäerandBadminton714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Reno OlleDancesport614.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Ene KaskVolleyball614.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Dmitri SamoštšukJudo714.06.2021Meistertreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
5 treeneritFoot hiking311.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine matkasport, jalgsimatkamine, kutsenimetus
Eduard KorotinDancesport611.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Kelli KasuFoot hiking511.06.2021Treener: spetsialiseerumine matkasport, jalgsimatkamine, kutsenimetus
Helen TealaneHiking311.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine matkasport, kutsenimetus
Maria SusiGymnastics308.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Georg Andres VeskiojaGymnastics408.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
9 treeneritAerobics and group trainings308.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Sven IdarandAerobics and group trainings608.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud, kutsenimetus
Viktoria BogdanovaGymnastics508.06.2021Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
5 treeneritPersonal coaching405.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine personaaltreener, kutsenimetus
7 treeneritPersonal coaching505.06.2021Treener: spetsialiseerumine personaaltreener, kutsenimetus
8 treeneritBodybuilding and fitness305.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Reiko UrblaBodybuilding and fitness405.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Liina LaurBodybuilding and fitness405.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine fitness, kutsenimetus
Kristina KuldkeppBodybuilding and fitness605.06.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism, kutsenimetus
9 treeneritEquestrian302.06.2021Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
5 treeneritEquestrian402.06.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Mariliis PaasSwimming528.05.2021Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Taavi TammikSwimming528.05.2021Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kristiina SekljutskajaSwimming328.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Vadim RomanovSwimming328.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kelin PihlakasSwimming428.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Ralf TribuntsovSwimming428.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
19 treeneritHealth sport (running and walking)327.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine liikumisharrastus, kutsenimetus
Eve EndDancesport624.05.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Andres KudisiimTable tennis421.05.2021Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Iryna AkimkinaTable tennis521.05.2021Treener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Kaljo PõldaruTable tennis521.05.2021Treener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Tatjana TšistjakovaTable tennis621.05.2021Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Hille MillertTable tennis321.05.2021Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus