Browse

Pick region
Pick sports

New coaches

NameSportEQFIssuedQualification
Roland LessingBiathlon424.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus
Kristi MõttusBiathlon324.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus
Rein SuviHandball723.03.2020Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Kert MartmaCycling723.03.2020Meistertreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Karin PedakTennis623.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Sergei KozlovKickboxing723.03.2020Meistertreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Andres SõberBasketball723.03.2020Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Tiina AngerjärvTriathlon320.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Jaano VerbuTriathlon320.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Karel ViigipuuTriathlon620.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Liina OksTriathlon520.03.2020Treener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Liilian JaanisteTriathlon420.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Natalja RatšejevaGymnastics518.03.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Airi PärnGymnastics518.03.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kai RandrüütGymnastics518.03.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Oleg SemjonovGymnastics518.03.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anastassia IppolitovaGymnastics418.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Maarit VaikmaaGymnastics418.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Irina EmGymnastics418.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Ly AruväliGymnastics418.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Nelli OkamanchukGymnastics618.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Svetlana NekrašGymnastics318.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Ene SaagpakkGymnastics318.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Jelena AgafontsevaGymnastics618.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Tiina MöllWater aerobics618.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika, kutsenimetus
Olga PantelejevaAerobics and group trainings418.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Kristel MoorusAerobics and group trainings618.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Janika Koch-MäeAerobics and group trainings518.03.2020Treener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Maris LaevAerobics and group trainings318.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
5 treeneritFootball316.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
7 treeneritFootball416.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
5 treeneritFootball516.03.2020Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Targo KaldojaFootball616.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Valeri BrõlinFootball616.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Jürgen HennFootball616.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Krista Aller-LönnqvistSwimming415.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Anastassia-Anna KunitsõnaSwimming515.03.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Kristina GnedenkovaSwimming515.03.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Natalja VossSwimming515.03.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Raily MaalustSwimming515.03.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
14 treeneritMuay Thai314.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Kaie VišnevskiMuay Thai414.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Andri SoosaarMuay Thai414.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Karl-Joonatan KvellMuay Thai414.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine taipoks, kutsenimetus
Kristjan PalmVolleyball412.03.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Villi VantsiVolleyball612.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
5 treeneritBasketball512.03.2020Treener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Jano KuntsBasketball612.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Brett NõmmBasketball612.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Margot SaharovVolleyball612.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Kaspar KippVolleyball312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Maria HaasVolleyball312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Kusti NõlvakVolleyball312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Uku TammaruShooting512.03.2020Treener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Oliver PurikShooting512.03.2020Treener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Rainis NaurBasketball312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Silver KarmingBasketball312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Rein RaamBasketball312.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Agur AsperkVolleyball512.03.2020Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Karl KontorShooting612.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Sergei TimofejevKickboxing605.03.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Taavi HimmistTennis503.03.2020Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Tiina PostTennis303.03.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus