Football
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
FOOTBALL79227765682110
     -   football79227765682110
Coaches and supervisors
NameLicense
Joosep PresmannNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Martti PentVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Mattias TraublumAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ander AavikuVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ando HausenbergTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Daniel MeijelVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kätlin HeinTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Artur KuusmetsFootball (there is no corresponding professional qualification)
Krissu VäätFootball (there is no corresponding professional qualification)
Mati PariVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Sten KuksAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Carmen KärgNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Jonna SoometsAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Daniil MillerAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Maksim RõtškovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Aivar AnnisteAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Veiko KampusTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kuldar PajulaAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kateriin SildFootball (there is no corresponding professional qualification)
Kait TalveFootball (there is no corresponding professional qualification)
Merle TreierFootball (there is no corresponding professional qualification)
Gert HeinalaFootball (there is no corresponding professional qualification)
Kristiina HansenAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Henri LiiverFootball (there is no corresponding professional qualification)
Rando NeppoAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Erko SaviaukVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Arkadii KnutFootball (there is no corresponding professional qualification)
Stenver NahkurAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Creiton KojaloFootball (there is no corresponding professional qualification)
Kristjan TammeAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Rait RoopNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Hendrik NurklikTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Sports facilities
Sports facilityAddress
Eesti Rahvusvahelise Kooli võimlaJuhkentali tn 18, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Jüri Spordihoone staadion ja palliväljakudLaste tn 3, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond
Kiisa lasteaedKiisa 6
Kotka HallLinnu tee 5, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Püünsi Kooli spordisaalKooli tee 33, Püünsi küla, Viimsi vald, Harju maakond
Randvere Kooli spordisaalG. H. Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla, Viimsi vald, Harju maakond
Sõle Spordikeskuse jalgpalliväljak/jalgpallihallSõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Tallinna 22. LasteaedJ.Vilmsi 9
Tallinna 32. Keskkooli spordisaalidKiili tn 10, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Euroopa Kooli spordisaalTehnika tn 18, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Heleni Kooli spordisaalEhte tn 7, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Jaan Poska nim. Lasteaed
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi võimlaK. Kärberi tn 9, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna lasteaed KiisupereGonsiori 3
Tallinna Liivaku LasteaedSütiste tee 56
Tallinna Liivamäe LasteaedJuhkentali 25
Tallinna Luha LasteaedLuha 29
Tallinna Mardi LasteaedMardi 5
Tallinna Männi LasteaedVilde tee 103
Tallinna Suitsupääsupesa LasteaedSuitsu põik 4
Tallinna Tammetõru Lasteaed Tammsaare tee 79
Tallinna Tehnikakõrgkooli võimlaPärnu mnt 62, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Viimsi Kooli pallimänguväljakKarulaugu tee 11, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond