INT organisation's name in estonianINT nameMember since
Rahvusvaheline Spordiorganisatsioon intellektipuudega sportlaste tarbeksWorld Intellectual Impairment Sport (VIRTUS)1993
Athletics
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
ATHLETICS2626179
Coaches and supervisors
NameLicense
Andres LillemägiAthletics (there is no corresponding professional qualification)
Alina VähesooAthletics (there is no corresponding professional qualification)
Sports facilities
Sports facilityAddress
Näpi koolNäpi tee 10, Näpi alevik
Rakvere SpordihallKastani pst 12, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Rakvere staadionKastani pst 12, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Tallinna Kadaka Põhikooli spordisaalE. Vilde tee 120, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Judo
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
JUDO5541
Coaches and supervisors
NameLicense
Riho RannikmaaVanemtreener: spetsialiseerumine judo
Sports facilities
Sports facilityAddress
Aqva SpordikeskusKastani pst 16, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Skiing
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SKIING111
     -   cross country skiing111
Coaches and supervisors
NameLicense
Kalju OjasteMeistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tehvandi Spordikeskuse staadionOlümpiakeskus Tehvandi, Otepää linn, Otepää vald, Valga maakond
Sumo
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SUMO2323185
Coaches and supervisors
NameLicense
Meelis HöövelsonSumo (there is no corresponding professional qualification)
Sports facilities
Sports facilityAddress
Näpi koolNäpi tee 10, Näpi alevik
Swimming
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SWIMMING768685620
Coaches and supervisors
NameLicense
Mallika KoelSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Larisa DobretsovaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Andres LillemägiSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Sports facilities
Sports facilityAddress
Mustamäe Elamuste Keskuse ujulaAkadeemia tee 30, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Õismäe UjulaEhitajate tee 109a/2, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Tondi Kooli ujula ja spordisaalidTondi tn 40, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Vinni SpordikompleksSõpruse tn 16, Vinni alevik, Vinni vald, Lääne-Viru maakond
Table tennis
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
TABLE TENNIS5145
Coaches and supervisors
NameLicense
Pekka LaidinenVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Sports facilities
Sports facilityAddress
Rakvere SpordihallKastani pst 12, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
Viru-Nigula spordihooneKalvi tee 10, Viru-Nigula alevik, Viru-Nigula vald, Lääne-Viru maakond
NameReg.noTypeActivities
Eesti Paralümpiakomitee80097278Sports association