2923
33 men
67 women
41 youth
39
12
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Maiki RitslaidBodybuilding and fitness (there is no corresponding professional qualification)
Marika ŠalaginaBodybuilding and fitness (there is no corresponding professional qualification)
Ülle PtšelovodovaBodybuilding and fitness (there is no corresponding professional qualification)
Siim KelnerMeistertreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Fjodor DunikVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
CHESS
76%
24%
71%
chess
76%
24%
72%
correspondence chess
100%
0%
0%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Ervin LiebertMeistertreener: spetsialiseerumine male1 group
Tiina RaudTreener: spetsialiseerumine male
Rainer RaudVanemtreener: spetsialiseerumine male
Hendrik OldeMeistertreener: spetsialiseerumine male1 group
GYMNASTICS
2%
98%
14%
aerobics and group trainings
1%
99%
14%
gymnastics for all
0%
100%
0%
water aerobics
2%
98%
16%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Maiki RitslaidAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Ülle PtšelovodovaAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Marika ŠalaginaAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Julianna VasilišinAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Lenne Allandi-VäliVanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika
Eveli NikolajevskiAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Katrin KreutzbergAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Ly KüttAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Krista PeeboAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Tatjana BeljajevaAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Elen KaldmaAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Vahur LepvaltsAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Fjodor DunikAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Riina VoolpriitVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Ave LähkerAbitreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika
Helen HadeWater aerobics (there is no corresponding professional qualification)
Ada LeštšenskiAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Ruth RaubaAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Liina LaurAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Kadi HuntAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Gerly MikkAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Margaritta EriksonAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Rauno OolbergAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
HANDBALL
3%
97%
92%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Aldur PartasjukVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall
Jelena MihailovaVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall2 groups
Ella KungurtsevaMeistertreener: spetsialiseerumine käsipall4 groups
Alla LondakVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall3 groups
Marina PolitovaVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall3 groups
Jelizaveta PetruninaNooremtreener: spetsialiseerumine käsipall (taotleb)
POWERLIFTING
73%
27%
39%
powerlifting
73%
27%
39%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Siim RastPowerlifting (there is no corresponding professional qualification)
Kaido LeesmannMeistertreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
SWIMMING
57%
43%
95%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Anna ZubelSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Krista PeeboSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Kristi MeikarSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Nikita TšerednitšenkoSwimming (there is no corresponding professional qualification)
NameReg.noTypeActivities
Eesti Jõutõsteliit80057617Sports federation
Eesti Kirimaleühing80053068Sports federation
Eesti Käsipalliliit80066355Sports federation
Eesti Maleliit80023498Sports federation
Eesti Ujumisliit80086145Sports federation
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Sports federation
Tallinna Spordiliit80163383County sports union
Ühendus Sport Kõigile80064333Sports association