Muay Thai
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
MUAY THAI3975534238710
Coaches and supervisors
NameLicense
Kirill UkolovTreener: spetsialiseerumine taipoks
Vladimir VelitškoTreener: spetsialiseerumine taipoks
Andrei SenekTreener: spetsialiseerumine taipoks
Sergei VinokurovMeistertreener: spetsialiseerumine taipoks
Igor ŠinkevitšMeistertreener: spetsialiseerumine taipoks
Daniil SapljošinTreener: spetsialiseerumine taipoks
Aleksandr SokolovskiTreener: spetsialiseerumine taipoks
Sports facilities
Sports facilityAddress
Lasnamäe KergejõustikuhallPunane tn 45, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumi spordisaalidMartsa tn 2, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Virbi 10Virbi 10-79 Tallinn
Swimming
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SWIMMING11621162812350
Coaches and supervisors
NameLicense
Dmitri PütseppTreener: spetsialiseerumine ujumine
Vladimir LabzinTreener: spetsialiseerumine ujumine
Toomas PajuSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Anastassija ŽugunovaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Kristina GnedenkovaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Oleg LabzinMeistertreener: spetsialiseerumine ujumine
Jaana FilinaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Vladislav SumedovNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Dmitri KapelinVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Anastasija ŽerdetskajaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Aleksei DesjukevitšTreener: spetsialiseerumine ujumine
Svetlana IvanovaSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Laura TolmatsTreener: spetsialiseerumine ujumine
Arina GaršinaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Olga KhudyakovaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Andrei GussevAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Viacheslav PrudnikovTreener: spetsialiseerumine ujumine
Edvard KopjevAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Irina MastepanNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Oksana LõviNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Vladislav PašurinNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Ksenija SkvortsovaSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Allan-Kris MalleusTreener: spetsialiseerumine ujumine
Valerii GabisoniiaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (taotleb)
Margarita ŠvaigerSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Sports facilities
Sports facilityAddress
Inglise Kolledži SpordihooneEstonia pst 10, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
KalevSpa Veekeskuse ujulaAia tn 18, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Lasnamäe Gümnaasiumi ujulaPae tn 59, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Lasnamäe KergejõustikuhallPunane tn 45, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Maardu Spordikeskuse spordisaalidRingi tn 64b, Maardu linn, Harju maakond
Mustamäe Elamuste Keskuse ujulaAkadeemia tee 30, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Õismäe UjulaEhitajate tee 109a/2, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Pelgulinna Gümnaasiumi ujulaMulla tn 7, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Sõle SpordikeskusSõle tn 40a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Arte Gümnaasiumi ujulaE. Vilde tee 62, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi ujulaJärveotsa tee 31, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Laagna Gümnaasiumi ujulaVikerlase tn 16, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Saksa Gümnaasiumi ujulaJ. Sütiste tee 20, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Viimsi Tervis SPARandvere tee 11, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond
NameReg.noTypeActivities
Eesti Kick-Boxingu Föderatsioon80043348Sports federation
Eesti Ujumisliit80086145Sports federation
MTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon80255820Sports federation