614
50 men
50 women
100 youth
22
17
ATHLETICS
38%
63%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Epp MaasikMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Hele BerendsenVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Ingrid ReiljanVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Anu VackermannTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Monica VainolaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
SKIING
52%
48%
100%
cross country skiing
52%
48%
100%
nordic combined
58%
42%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Anti KuulmataVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Juhan LindVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
Aita PääsukeVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Külli HallikVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Siiri MetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Andre MetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Daniil SteptšenkoTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
SWIMMING
58%
42%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Tõnu MaripuuVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Katrin ArruTreener: spetsialiseerumine ujumine
Kristina JaaskaSwimming (there is no corresponding professional qualification)
TABLE TENNIS
86%
14%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Mairi RammulTreener: spetsialiseerumine lauatennis
Pille PataTreener: spetsialiseerumine lauatennis
Sirli JaanimägiAbitreener: spetsialiseerumine lauatennis
TENNIS
41%
59%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis
Hannes RaschinskiTreener: spetsialiseerumine tennis
Andres TrammTennis (there is no corresponding professional qualification)
Toomas PuksTennis (there is no corresponding professional qualification)
NameReg.noTypeActivities
Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon80086033Sports federation
Eesti Lauatenniseliit80079180Sports federation
Eesti Suusaliit80071971Sports federation
Tallinna Spordiliit80163383County sports union