SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26329
Jalgpall21811
Kulturism ja fitness20694
Ujumine17429
Korvpall9184

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Tapa valla Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 02.05.2020


Organisatsiooni liik:Spordikool
Spordikooli pidaja:Tapa Vallavalitsus
Pidaja registrikood:75033477
Registrijärgne maakond, KOV:Lääne-Virumaa, Tapa
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
201145Jalpalli õppekava
201170Käsipalli õppekava
201171Maadluse õppekava
201174Orienteerumise õppekava
201173Saalihoki õppekava
201178Suusatamise õppekava
201176Ujumise õppekava
201280Üldkehalise ettevalmistuse õppekava


2. Kontaktandmed
Aadress:Pargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 31.12.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL46046397
    - jalgpall46046397
KÄSIPALL12501257352
MAADLUS46046406
    - naistemaadlus60606
    - vabamaadlus40040400
MUUD SPORDIALAD20020614
ORIENTEERUMINE17017107
    - orienteerumisjooks17017107
SAALIHOKI39039318
SUUSASPORT1801899
    - murdmaasuusatamine1801899
UJUMINE20020911
AIKIDO00000

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 05.03.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Lenno KütismaaTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aivar VoodVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Aron JaanisTreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 5)
Elmu KoppelmannMeistertreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 7)
Mare NepsVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Martin PiksarTreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Sergei SahnoTreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Allan VinterTreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Evelyn HimmaNooremtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 4)
Kaili OtsVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Raili RoobaVanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine (EKR 6)
Tõnu SalmVanemtreener: spetsialiseerumine saalihoki (EKR 6)
Mare JärvVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Riina Tammaikido
Juhan Tomingasaikido
Ela Vullaaikido
Grete KruusmannSaalihoki
Juhan TomingasSaalihoki
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee