SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall163
Võrkpall122
Korvpall118
Võimlemine113
Kergejõustik107

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39021
Võimlemine28229
Jalgpall24490
Ujumine17584
Korvpall8797

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Tallink - City Spordiklubi

Andmed seisuga: 20.10.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80405811
Registreeritud:02.09.2016
Asutatud:11.01.2017
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:TALLINK TENNISE JA SULGPALLIKOOL

2. Kontaktandmed
Aadress:Osmussaare tn 7, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 611 8381
E-post:tennisekool@tallink.ee
Veebileht:http://www.tallinktennisekeskus.ee

3. Liikmelisus spordis
MTÜ Eesti Tennise Liit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 20.10.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
TENNIS131181136071Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tallink Tennisekeskus

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 20.10.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Aleksandr Jürgens
Sass 2
E 17:30-19:00
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00

Sass 1
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
K 16:00-17:30
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Meistertreener: spetsialiseerumine tennis (tase 7)
Märt Kivirähk
Märt 1
E 17:30-19:00
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis (tase 6)
Kristian MalinkaNooremtreener: spetsialiseerumine tennis (tase 4)
Aivo Ojassalu
Aivo 2
E 17:30-19:00
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00

Aivo 3
E 19:00-20:30
N 19:00-20:30

Aivo 1
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
K 16:00-17:30
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis (tase 6)
Märten Tamla
Märten 3
E 19:00-20:30
K 19:00-20:30

Märten 1
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
K 16:00-17:30
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30

Märten 2
E 17:30-19:00
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00
Meistertreener: spetsialiseerumine tennis (tase 7)
Aleksei BohanTennis
Artur KontusTennis
Filipp ProvorkovTennis
Kevin SuviTennis
Aleksei TimofejevTennis
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee