SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall128
Võrkpall127
Võimlemine120
Kergejõustik113

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22408
Võimlemine21748
Kulturism ja fitness20267
Ujumine16392
Korvpall8655

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ TTÜ Korvpallikool

Andmed seisuga: 28.10.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80407425
Registreeritud:10.10.2016
Asutatud:22.09.2016
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:TTÜ Korvpallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Männiliiva tn 7, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 502 5032
E-post:info@ttukorvpallikool.ee
Veebileht:http://www.ttukorvpallikool.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jõutõsteliit
Eesti Korvpalliliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 28.10.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JÕUTÕSTMINE17017170Tegutsemiskohad
    - jõutõstmine17017170
KORVPALL88518867722163Tegutsemiskohad
    - korvpall88518867722163

5. Treenerid Andmed seisuga 28.10.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Ants RosenbaumVanemtreener: spetsialiseerumine jõutõstmine (EKR 6)
Svetlana Dergatšova
Pae 1
E 14:30-16:00
K 14:30-16:00
L 13:45-15:15

pae 2
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30

Pae 3
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Vladimir Grabovski
Grabovski 3
E 15:45-17:15
T 17:30-19:00
N 15:30-17:00

Grabovski 1
T 16:00-17:30
R 15:00-16:30
P 16:00-17:30

Grabovski 2
T 19:00-20:30
N 18:45-20:15
L 10:00-11:30

Grabovski 4
E 17:15-18:45
K 17:15-18:45
N 17:00-18:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Artur Ikkonen
Ikkonen 1
E 18:00-19:30
T 19:00-20:30
K 18:00-19:30
N 18:00-19:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Romil Jermakov
Romil U18
E 20:00-21:30
T 20:00-21:30
N 20:30-22:00

romil U9
E 15:00-16:30
K 16:00-17:30
R 15:00-16:30

Romil G5
E 18:30-20:00
K 19:30-21:00
R 20:30-22:00

Romil U14
E 17:00-18:30
N 18:30-20:00
P 14:00-15:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Märt Kermon
TTÜ 2005
E 17:00-19:15
T 17:00-18:30
K 17:00-18:30
N 17:00-19:15
R 17:30-19:00
L 12:00-13:30
Eliittreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 8)
Kris KillingVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Ralf Lainevool
Lainevool II
E 17:30-19:00
T 16:00-17:30
N 17:30-19:00
R 17:15-19:00

Lainevool I
N 14:30-16:00
R 19:00-20:30
L 14:00-16:00
P 17:00-18:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Reimo Luht
32 KK
E 17:00-18:30
T 16:00-17:45
N 17:00-18:45
R 16:00-17:45

RAM noorem
E 14:30-16:00
K 14:30-16:00
R 14:30-15:45
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Maksim Maksõmiv
Maksõmiv 1
T 19:30-21:00
R 19:00-20:30
P 12:00-13:30

Maksõmiv 2
L 10:30-12:00
P 10:00-11:30

Maksõmiv 3
L 15:30-17:00
P 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Paul Mesek
Mesek 1
E 15:00-16:30
K 14:00-15:30
N 15:00-16:30

Mesek 2
E 16:30-18:00
T 18:00-19:30
N 16:30-18:00
R 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Arkko Pakkas
Korvpall 2003
E 19:00-21:00
T 17:00-18:30
K 18:00-19:30
N 17:00-19:00
R 16:00-17:30
P 14:30-16:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Alari Põllu
Põllu
E 17:00-19:00
T 16:30-18:30
N 17:00-19:00
L 14:00-15:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Indrek Reinbok
Korvpall U18
E 19:00-21:00
K 19:00-21:00
N 19:00-21:00
L 14:30-16:30
P 14:30-16:30
Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Indrek RummaTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Aivar Saar
VHK II
E 16:15-17:45
T 15:00-16:30
N 17:30-19:00

VHK III
T 17:30-19:00
K 15:00-16:30
L 14:00-15:30

VHK I
E 14:45-16:15
N 15:00-16:30
R 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Kaido Seil
Sydalinn
E 13:00-14:30
K 14:00-15:30
P 15:30-17:00

Möldre kool algajad
T 13:00-14:30
N 13:00-14:30

Laagri
E 15:00-16:30
K 16:00-17:30

Siili
T 15:00-16:15
N 15:15-16:45
R 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Valentina Skorohhodova
Valentina 1
E 15:45-17:15
K 15:45-17:15
P 14:45-16:15

Valentina 2
T 15:15-16:45
R 15:15-16:45
P 13:15-14:45

Valentina 3
T 18:30-20:00
R 19:00-20:30
L 15:30-17:00
P 11:00-12:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Roman Temnikov
Korvpall 3
E 20:00-21:30
T 20:00-21:30
N 20:00-21:30
R 20:00-21:30
P 18:00-19:30

Korvpall Temnikov 2
K 16:00-17:30
R 14:00-15:30
P 11:30-13:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Ravo Vaga
Vaga 1
E 18:00-19:30
T 18:00-19:30
K 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 18:00-19:30

Vaga 2
E 15:00-16:30
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:00-17:30
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Vladimir Vahrušev
456
N 15:20-16:55
L 11:15-12:45
P 13:00-14:30

123
K 17:00-18:30
R 17:00-18:30
L 12:45-14:15
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
© 2021. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee