SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall119
Võimlemine119
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness43641
Võimlemine28624
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8804

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Eesti Veespordialade Kool

Andmed seisuga: 12.05.2024



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80377612
Registreeritud:18.11.2014
Asutatud:29.10.2014
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Eesti Veespordialade Kool

2. Kontaktandmed
Aadress:Tihase tn 2b-8, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 5558 5930
E-post:evk@mail.ee
Veebileht:https://evk.edu.ee/

3. Liikmelisus spordis
Eesti Kujundujumise Föderatsioon
Eesti Ujumisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 12.05.2024
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KUJUNDUJUMINE10317862101Tegutsemiskohad
UJUMINE600602733Tegutsemiskohad
VEEPALL42042420Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 12.05.2024
NimiTreenerikutse või spordiala
Milena GelfondAbitreener: spetsialiseerumine kujundujumine (tase 3)
Ksenija GrabtšukNooremtreener: spetsialiseerumine kujundujumine (tase 4)
Anastasiia Rudkovski
A (2006-2011)
E 16:30-20:00
N 18:00-20:00
P 18:00-19:30

A (2014-2015)
E 15:30-16:30
T 15:30-17:00
N 20:00-21:00

A (2011)
K 16:30-20:00
R 16:30-20:00
P 19:30-21:00
Treener: spetsialiseerumine kujundujumine (tase 5)
Anton Rzhanov
3 astme
E 15:30-16:30
K 15:30-18:00
N 15:30-17:00

A (2012-2014)
E 17:00-19:00
T 15:30-17:00
N 20:00-21:00
R 15:30-19:00
P 18:00-20:00

1 astme
T 17:00-19:00
N 17:00-19:00
R 19:00-20:00
Treener: spetsialiseerumine kujundujumine (tase 5)
Milena GelfondUjumine
Veronika OrlovaUjumine
Anton RzhanovUjumine
Vjatšeslav SadikovUjumine
Maksim IvanovVeepall
Anatoli SkatškovVeepall
Andrei ŠeverdalkinVeepall
Pjotr ŠljušenkovVeepall
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee