SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26329
Jalgpall21817
Kulturism ja fitness20694
Ujumine17429
Korvpall9184

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Tartu Valla Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 05.03.2020


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75033537
Spordikooli pidaja:Tartu Vallavalitsus
Pidaja registrikood:75006486
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu vald
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82283kergejõustik
82200korvpall
82285maadlus
82282suusatamine
85009vibulaskmine
82281võrkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Lähte alevik, Tartu vald, Tartu maakond
Telefon:+372 7352308
E-post:spordikool@tartuvald.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 31.12.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JUDO22022193
KERGEJÕUSTIK930934350Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Kõrveküla Spordihall
KORVPALL59059536
MAADLUS00000
SUUSASPORT20119137
    - murdmaasuusatamine20119137
VIBUSPORT466402125
    - vibusport466402125
VÕRKPALL80377674
    - võrkpall80377674

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 02.04.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Ats Kukk
Treeninggrupp
E 18:00-20:15
T 18:00-20:15
K 18:00-20:15
N 18:00-20:15
Treener: spetsialiseerumine judo (EKR 5)
Toomas Klaup
Treeningrühm AE-1
T 12:00-13:30
T 14:00-15:30
K 12:00-13:30
K 13:40-15:00
N 13:30-15:00
R 13:30-15:00
Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Ille Kukk
Algettevalmistusrühm AE-2
E 12:00-13:30
E 14:00-15:30
K 12:00-13:30
N 14:30-15:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Kersti Viru
Treeningrühm AE-2
T 14:15-16:30
N 13:20-16:30
R 14:00-15:30
Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Iivi Kaljuvee
Ettevalmistav aste 2
E 12:20-13:20
K 12:20-13:20
N 12:20-13:20
R 12:20-13:20

Ettevalmistav aste 1
E 13:20-14:20
T 13:20-14:20
K 13:20-14:20
N 13:20-14:20
R 13:20-14:20

Ettevalmistav aste 3
T 14:20-15:30
K 14:20-15:30
N 14:20-15:30
R 14:20-15:30

Treeningaste 2
T 15:30-17:05
K 15:30-17:05
N 15:30-17:05
R 15:30-17:05
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Toomas ProovelTreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Ago Vahtra
Treeningrupp TR-2
E 15:30-18:00
T 15:30-18:00
N 15:30-17:30
R 15:30-17:00
P 11:00-13:00

treeninggrupp TR-1
T 13:30-15:30
K 13:30-15:30
R 13:30-15:30
L 11:00-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Kadi Koort
Treeninggrupp 2
E 16:15-18:45
K 16:45-18:30
N 16:00-19:00
R 16:30-19:30

Ettevalmistav aste
E 13:00-15:00
K 13:00-15:00
N 13:00-15:00

Treeninggrupp 1
E 15:00-16:30
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine vibusport (EKR 5)
Toomas ProovelJudo
Ats KukkMaadlus
Gunnar KallariVõrkpall
Kersti VaherVõrkpall
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee