SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall244
Võimlemine198
Korvpall187
Võrkpall168
Kergejõustik155

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26277
Jalgpall21803
Kulturism ja fitness20794
Ujumine17404
Korvpall9150

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Rae Huvialakool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 04.06.2020


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75026129
Spordikooli pidaja:Rae Vallavalitsus
Pidaja registrikood:75026106
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Rae
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
158057Jalgpall
141827Kergejõustik
132297Kergejõustik
132300Korvpall
141828Korvpall
141831Lauatennis
132299Lauatennis
141830Male
132557MALE
132298Male
141829Võrkpall
132137Võrkpalli ainekava
141859ÜKE- üldkehaline ettevalmistus
142037ÜKE- üldkehaline ettevalmistus


2. Kontaktandmed
Aadress:Laste tn 3, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond
Telefon:+372 6224231, +372 5034113
E-post:siiri.laid@jyri.edu.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 31.12.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL11801181171
    - jalgpall11801181171
KERGEJÕUSTIK15411539658
KORVPALL115011510510
LAUATENNIS33033276
MALE37037316Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Järveküla Kool,
Jüri Gümnaasium
    - male37037316
MUUD SPORDIALAD70716
VÕRKPALL821812953
    - võrkpall821812953

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 11.09.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Alger DžumadilAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Ando HausenbergTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Kristjan KärtTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Martti PentVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Kristo RemmelgasNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Helen LoikTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Maris MägiTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Urmas PõldreTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Brett NõmmVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Siim PaluTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Silver PaluTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Risto PuurNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 4)
Mikk SarikTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Milvert VaaksTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Kätlin LattTreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 5)
Rainer RaudMeistertreener: spetsialiseerumine male (EKR 7)
Tiina RaudTreener: spetsialiseerumine male (EKR 5)
Ellen LiikMeistertreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 7)
Margot SaharovVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Raigo TatrikVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Kaisa TornNooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 4)
Martin NelisKergejõustik
Marko LaanemetsKorvpall
Victor Ruben Mayo GonzalezKorvpall
Marje Möldre-VähiKorvpall
Mario PaisteKorvpall
Rain PeerandiKorvpall
Terje LiivasLauatennis
Martin NelisÜke- üldkehaline ettevalmistus
Liisa SoometsÜke- üldkehaline ettevalmistus
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee