SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall244
Võimlemine198
Korvpall187
Võrkpall168
Kergejõustik155

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26277
Jalgpall21803
Kulturism ja fitness20794
Ujumine17404
Korvpall9150

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Argo Ujumisklubi

Andmed seisuga: 01.10.2019



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80359175
Registreeritud:25.07.2013
Asutatud:17.07.2013
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:ARGO Ujumisklubi Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Punane tn 16, Lasnamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 56480603
E-post:argoujumine@gmail.com

3. Liikmelisus spordis
Eesti Allveeliit
Eesti Ujumisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 01.10.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
ALLVEESPORT260261610Tegutsemiskohad
    - lestaujumine260261610
UJUMINE330033023496Tegutsemiskohad

5. Treenerid Andmed seisuga 01.10.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Margarita Bereževskaja
AV-1
E 15:45-17:00
K 15:45-17:00
R 15:45-17:15

AV-2
T 20:00-21:00
N 20:00-21:00
L 15:00-16:00
P 09:00-10:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine allveesport (EKR 6)
Diljara Beljakina
S-4
E 16:00-17:00
T 16:00-17:00
K 16:00-17:00
R 16:00-18:30
L 11:30-12:30

A-6
E 18:15-19:45
K 18:15-19:45
R 18:30-19:30

E-2
T 17:45-19:15
N 17:45-19:15
L 12:30-13:30

T-1
T 19:45-21:00
N 19:45-21:00
P 09:45-11:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Eduard Jurkevitš
A-1
E 14:00-15:15
K 14:00-15:15
R 14:00-15:30

A-4
E 17:45-19:00
K 17:45-19:00
L 13:15-14:45

E-1
T 15:00-16:15
N 14:45-16:00
P 13:45-15:15

S-3
T 17:00-18:00
N 16:00-18:00
R 17:45-19:00

T-4
T 19:45-21:00
N 19:45-21:00
P 09:45-11:15
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Moonika LipardNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Irina Popovitš
LG-1
E 14:45-16:00
K 14:45-16:00
R 14:45-16:15

A-3
E 16:45-18:00
K 16:45-18:00
R 16:45-18:15

LG-2
T 14:45-16:00
N 14:45-16:00
P 15:45-17:15
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Aleksander Rosenblat
S-5
E 15:00-16:15
K 15:00-16:15
R 15:00-17:30

S-1
E 18:00-19:00
T 17:30-19:00
K 18:00-19:00
N 18:00-19:00
L 09:30-10:30

A-2
T 14:00-15:15
N 14:00-15:15
L 14:00-15:30

T-2
N 15:45-17:00
R 19:00-20:15
P 12:45-14:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Katrin ZaitsevaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee