SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Võimlemine120
Korvpall119
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness43641
Võimlemine28720
Jalgpall24503
Ujumine17700
Korvpall8804

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Tenniseakadeemia

Andmed seisuga: 27.06.2024



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80341962
Registreeritud:04.05.2012
Asutatud:02.05.2012
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:FV Rackets

2. Kontaktandmed
Aadress:Haabersti tn 5, Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 56606240
E-post:info@fvrackets.ee
Veebileht:http://www.fvrackets.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Padeli Liit
MTÜ Eesti Tennise Liit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 27.06.2024
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
TENNIS1874114686101Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 27.06.2024
NimiTreenerikutse või spordiala
Dmitri Jurkin
RAM7
E 15:00-16:00
T 15:00-16:00
K 15:00-16:00
N 15:00-16:00
R 15:00-16:00
P 13:00-14:00

RAM8
E 16:00-17:00
T 16:00-17:00
K 16:00-17:00
N 16:00-17:00
R 16:00-17:00
P 14:00-15:00

RAM9
E 17:00-18:00
T 17:00-18:00
K 17:00-18:00
N 17:00-18:00
R 17:00-18:00
P 15:00-16:00
Treener: spetsialiseerumine tennis (tase 5)
Madleen KallastAbitreener: spetsialiseerumine tennis (tase 3)
Glen-Kalev LaigoNooremtreener: spetsialiseerumine tennis (tase 4)
Tanel Luka
T2
E 14:00-15:00
T 14:00-15:00
K 14:00-15:00
N 14:00-15:00
R 14:00-15:00
P 11:00-12:00

T3
E 15:00-16:00
T 15:00-16:00
K 15:00-16:00
N 15:00-16:00
R 15:00-16:00
P 12:00-13:00

T4
E 16:00-17:00
T 16:00-17:00
K 16:00-17:00
N 16:00-17:00
R 16:00-17:00
P 13:00-14:00

T5
E 17:00-18:00
T 17:00-18:00
K 17:00-18:00
N 17:00-18:00
R 17:00-18:00
P 14:00-15:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis (tase 6)
Kerly RandlaneAbitreener: spetsialiseerumine tennis (tase 3)
Rain Robert Rosenberg
RAM4
E 15:00-16:00
T 15:00-16:00
K 15:00-16:00
N 15:00-16:00
R 15:00-16:00
P 11:00-12:00

RAM5
E 16:00-17:00
T 16:00-17:00
K 16:00-17:00
N 16:00-17:00
R 16:00-17:00
P 12:00-13:00

RAM6
E 17:00-18:00
T 17:00-18:00
K 17:00-18:00
N 17:00-18:00
R 17:00-18:00
P 13:00-14:00
Treener: spetsialiseerumine tennis (tase 5)
Reimo SõerNooremtreener: spetsialiseerumine tennis (tase 4)
Joonas Tomingas
J1
E 15:00-16:00
T 15:00-16:00
K 15:00-16:00
N 15:00-16:00
R 15:00-16:00
P 11:00-12:00

J2
E 16:00-17:00
T 16:00-17:00
K 16:00-17:00
N 16:00-17:00
R 16:00-17:00
P 12:00-13:00

J3
E 17:00-18:00
T 17:00-18:00
K 17:00-18:00
N 17:00-18:00
R 17:00-18:00
P 13:00-14:00
Treener: spetsialiseerumine tennis (tase 5)
Andre ToomväliAbitreener: spetsialiseerumine tennis (tase 3)
Fredi Vöörman
RAM1
E 15:00-16:00
T 15:00-16:00
K 15:00-16:00
N 15:00-16:00
R 15:00-16:00
L 14:00-15:00

RAM2
E 16:00-17:00
T 16:00-17:00
K 16:00-17:00
N 16:00-17:00
R 16:00-17:00
L 15:00-16:00

RAM3
E 17:00-18:00
T 17:00-18:00
K 17:00-18:00
N 17:00-18:00
R 17:00-18:00
L 16:00-17:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis (tase 6)
Hugo KristiansonTennis
Kristo KullTennis
Harri MirmeTennis
Mattias RaunTennis
Raido RätsepTennis
Carl Marcus VarblaneTennis
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee