SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Yess

Andmed seisuga: 04.10.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80155277
Registreeritud:16.11.2001
Asutatud:16.11.2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu linn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Tartu Ujumiskool

2. Kontaktandmed
Aadress:Turu tn 8, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 5032471
E-post:info@yess.ee
Veebileht:http://www.yess.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Puuetega Inimeste Ujumisliit
Eesti Triatloni Liit
Eesti Ujumisliit
Tartu Spordiliit
Tartumaa Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 04.10.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
TRIATLON12210102Tegutsemiskohad
UJUMINE730733439Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 04.10.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Alisa GorbatševAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Janno JürgensonVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Merili-Mai KivimetsAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Henry KõlametsAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Heinar Kull
VS 3
E 14:25-15:25
K 14:25-15:25
L 12:25-13:30

VS 4
T 14:25-15:25
N 14:25-15:25
L 13:30-14:30
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Krislin Laving
VS 7
T 09:05-10:35
N 09:05-10:35
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Hanna-Lisett LubiNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Nadežda MaksimovaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Kätlin NukkaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Merli NurmelaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Mariliis Paas
Otepää SR1
E 14:20-15:20
N 14:20-15:20
R 14:20-15:20

Otepää SR2
E 16:45-17:45
K 16:45-17:45
N 16:45-17:45
R 16:00-17:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Kaisa PollisinskiNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Olev ReinmägiNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Katre RoometsNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Eric Roots
Aktiiv VS
E 15:00-16:00
K 15:00-16:00
R 15:00-16:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Jaana Svätski
NS 1
E 15:25-17:00
T 17:15-18:40
K 15:25-17:00
N 17:15-18:40
R 15:30-17:00

VS 1
T 15:00-16:00
N 14:25-16:00
R 14:30-15:30
L 12:30-14:00

NS 2
T 16:00-17:15
N 16:00-17:15
L 11:00-12:30
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Karel ViigipuuTriatlon
Johanna HüttUjumine
Eleryn LaulUjumine
Sigrid LeetsiUjumine
Kirke PollisinskiUjumine
Kärt RebaneUjumine
Mihkel TammeveskiUjumine
Karel ViigipuuUjumine
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee