SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall153
Võrkpall152
Kergejõustik137
Võimlemine134

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26071
Jalgpall21851
Kulturism ja fitness20455
Ujumine17418
Korvpall9064

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Tartu Ujumisklubi

Andmed seisuga: 01.10.2019



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80155277
Registreeritud:16.11.2001
Asutatud:16.11.2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu linn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Tartu Ujumiskool

2. Kontaktandmed
Aadress:Turu tn 8, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 5206211
E-post:info@tuk.ee
Veebileht:http://www.tuk.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Puuetega Inimeste Ujumisliit
Eesti Triatloni Liit
Eesti Ujumisliit
Tartu Spordiliit
Tartumaa Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 01.10.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
TRIATLON696633831Tegutsemiskohad
UJUMINE1163171146705458Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 01.10.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Olve KübarTreener: spetsialiseerumine triatlon (EKR 5)
Karel Viigipuu
TRI 1
E 17:45-19:00
T 06:30-07:30
K 18:45-19:45
N 06:30-07:30
N 17:00-18:30
R 15:30-17:00
L 13:45-15:30
Treener: spetsialiseerumine triatlon (EKR 5)
Anette ZukkerTreener: spetsialiseerumine triatlon (EKR 5)
Janno JürgensonVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Marge Kõrkjas
VS 1 Arena
E 14:40-15:40
K 14:40-15:40
R 14:40-15:40
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Heinar Kull
VS 6
T 14:45-15:45
N 14:45-15:45
L 09:15-10:15
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Olve Kübar
NS 2
T 15:45-17:15
N 15:45-17:15
R 15:45-17:15
L 12:15-13:45

NS 1
T 18:45-20:15
N 18:45-20:15
R 17:15-18:45
L 13:45-15:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Elena Kristin KäenNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Krislin Laving
VS 2
E 14:45-15:45
T 14:45-15:45
N 14:45-15:45
L 11:15-12:15

VS 1
E 15:45-16:45
T 15:45-16:45
N 15:45-17:15
L 12:15-13:45

VS 11
T 09:15-10:45
N 09:15-10:45
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Hanna-Lisett LubiAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Nade˛da MaksimovaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Maria MironovaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Kätlin NukkaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Merli NurmelaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Mariliis PaasNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Kairit ReinvaldAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Kirke ReivartNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Eric RootsVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Mihhail Strungar
EMV
E 06:30-08:00
E 18:45-20:15
T 17:15-18:45
K 06:30-08:00
K 18:45-20:15
N 17:15-18:45
R 06:30-08:00
R 18:45-20:15
L 12:30-13:30
L 13:45-15:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Jaana Svätski
NS 1 J
E 17:15-18:45
K 17:15-18:45

NS 2 J
E 15:45-17:15
K 15:45-17:15

VS3
K 14:45-15:45
R 14:45-15:45
L 11:15-12:15
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Merle Sirje TaelAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Marko TiidlaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Karel ViigipuuTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Uku KamsUjumine
Sigrid LeetsiUjumine
Anette ZukkerUjumine
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee