SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Aquaway

Andmed seisuga: 16.10.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80333678
Registreeritud:18.10.2011
Asutatud:04.10.2011
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordiklubi Aquaway Ujumiskool

2. Kontaktandmed
Aadress:Lodumetsa tee 8-1, Pirita linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 514 0957
E-post:julia.feldman@mail.ru
Veebileht:http://www.aquaway.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Ujumisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 16.10.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
UJUMINE290291118Tegutsemiskohad

5. Treenerid Andmed seisuga 16.10.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Andrei ArnoVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Tatjana BorodinaTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Julia Feldman
Rühm P1
E 17:00-18:00
K 18:30-20:15
R 17:45-18:45
L 13:00-14:00

Rühm P2
E 19:15-20:15
T 18:45-20:00
N 19:00-20:00
R 18:45-20:00

Rühm P6
E 18:00-19:00
N 18:00-19:00
L 11:00-13:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Diana Kirs
Rühm MS4
E 19:00-20:00
T 19:00-20:00
N 19:00-20:00
R 19:00-20:00

Ruhm MS2
T 16:30-17:00
T 17:00-18:00
N 16:30-17:00
N 17:00-18:00
L 10:00-12:00

Rühm MS3
E 17:45-19:00
T 20:00-21:00
N 18:00-19:00
R 18:00-19:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Anna KulaginaTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Sofia KutskoNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Maria Letunova
Rühm V1
E 17:45-19:00
N 16:45-18:00
R 19:00-20:15
L 13:00-14:00

Rühm PN
E 19:00-20:15
T 19:00-20:00
T 20:00-21:30
K 17:00-19:15
N 19:00-20:00
N 20:00-21:30
R 17:00-19:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Viktoria SteninaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee