SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26329
Jalgpall21817
Kulturism ja fitness20694
Ujumine17429
Korvpall9184

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Andmed seisuga: 03.01.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80072321
Registreeritud:23.02.1999
Asutatud:23.02.1999
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu linn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Ujula tn 4, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 7375371, +372 7376307, +372 7376858
E-post:sport@ut.ee
Veebileht:http://www.sport.ut.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Aerutamisföderatsioon
Eesti Akadeemiline Spordiliit
Eesti Jalgratturite Liit
Eesti Jõutõsteliit
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Korvpalliliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Eesti Käsipalliliit
Eesti Lauatenniseliit
Eesti Maadlusliit
Eesti Poksiliit
Eesti Sõudeliit
Eesti Sulgpalliliit
Eesti Tõstespordiliit
Eesti Võrkpalli Liit
MTÜ "MTBest"
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tartu Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 03.01.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE12120102Tegutsemiskohad
    - aerutamine12120102
ALPINISM444402222Tegutsemiskohad
JALGRATTASPORT8720677611Tegutsemiskohad
    - bmx-kross41041365
    - maanteesõit462026406
JÕUTÕSTMINE5231214210Tegutsemiskohad
    - jõutõstmine5231214210Tegutsemiskohad
KERGEJÕUSTIK47282390232240Tegutsemiskohad
KORVPALL3262530127848Tegutsemiskohad
KULTURISM JA FITNESS10210205943Tegutsemiskohad
KÄSIPALL21210210Tegutsemiskohad
LAUATENNIS5414404212Tegutsemiskohad
MAADLUS411526329Tegutsemiskohad
    - kreeka-rooma maadlus321121320
    - naistemaadlus94509
MUUD SPORDIALAD (ala: multisport)14014113Tegutsemiskohad
POKS6931384722Tegutsemiskohad
SULGPALL10938715059Tegutsemiskohad
SÕUDMINE26422188Tegutsemiskohad
TÕSTESPORT19109163Tegutsemiskohad
VÕIMLEMINE6545906451603Tegutsemiskohad
    - aeroobika ja rühmatreeningud575575037538
    - akrobaatiline võimlemine (sportvõimlemine)470471532
    - ilu- ja rühmvõimlemine331518033
VÕRKPALL37370928Tegutsemiskohad
    - võrkpall37370928

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 03.01.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Margit LaevVanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 6)
Marit RaukNooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 4)
Kadri VernikAbitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 3)
Ivika VärtonTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 5)
Koit PõderVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (EKR 6)
Siim LepikAbitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, BMX (EKR 3)
Arno LääneVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (EKR 6)
Peep PällMeistertreener: spetsialiseerumine jõutõstmine (EKR 7)
Jaanus KriiskMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Alis LaanNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 4)
Harry LembergMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Annabel LuukTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Marika ManglusVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Anne MägiMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Taivo MägiMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Helger PikkTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Tiina ToropMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Šerelin ZverevTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Kaire AsiVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Toomas KandimaaMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Tomas KeršisNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 4)
Jano KuntsVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Toomas LiivakTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Olari NaritsVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Gert PrantsVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
René SeppTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Joosep ToomeTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Kaiti VasiljevaNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 4)
Priit VeneTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Henry GraubergAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 3)
Egon RamlerAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 3)
Priit AllikiviMeistertreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 7)
Reet JuurikTreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 5)
Jarek LättTreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Rees-Roonius JuurmaaNooremtreener: spetsialiseerumine matkasport (EKR 4)
Vello KibeVanemtreener: spetsialiseerumine poks (EKR 6)
Hannes TammVanemtreener: spetsialiseerumine poks (EKR 6)
Priit PurgeMeistertreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 7)
Helen KaarjärvTreener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 5)
Rainer RaskiAbitreener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 3)
Heiki SorgeMeistertreener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 7)
Liis SulaTreener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 5)
Marju AsarovVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Maris KallusTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Karin ToomAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Gratšik StepanjanTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Marlene Altmäeaeroobika ja rühmatreeningud
Eva-Liisa Edelaaeroobika ja rühmatreeningud
Kaja Hermlinaeroobika ja rühmatreeningud
Eliia Laatsaeroobika ja rühmatreeningud
Deana Mikkelaeroobika ja rühmatreeningud
Berit Piiraeroobika ja rühmatreeningud
Jane Saluorgaeroobika ja rühmatreeningud
Hannes Tammaeroobika ja rühmatreeningud
Maris Tammaeroobika ja rühmatreeningud
Stanislav Žurbenkoaeroobika ja rühmatreeningud
Caspar AustaJalgrattasport
Kaur-Mikk Pehmejõutõstmine
Enno AkkelKergejõustik
Rein AuleKergejõustik
Georgi GapejevKergejõustik
Jarko KoortKergejõustik
Madis PajuKergejõustik
Maarja KalevKorvpall
Eleryn LaulKorvpall
Janeli LilleallikKorvpall
Silvar RückenbergKulturism ja fitness
Viktoria KirpuLauatennis
Anette TraksMaadlus
Sergei NazarenkoMatkasport
Reet JuurikMuud spordialad
Siim LepikMuud spordialad
Jarek LättMuud spordialad
Anne MägiMuud spordialad
Peep PällMuud spordialad
Heiki SorgeMuud spordialad
Joosep ToomeMuud spordialad
Sander SavikTõstesport
Urmas TreierTõstesport
Edgar StepanjanVõimlemine
Verner LällVõrkpall
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee