SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall175
Korvpall125
Võrkpall122
Võimlemine113
Kergejõustik111

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22290
Võimlemine20943
Kulturism ja fitness20215
Ujumine16332
Korvpall9015

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Tartu Spordiselts "Kalev"

Andmed seisuga: 28.10.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80068087
Registreeritud:21.01.1999
Asutatud:19.10.1901
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu linn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (noortelaagrite korraldamine)
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Tartu Spordiseltsi Kalev Kergejõustikukool, Tartu Spordiseltsi Kalev Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Turu tn 8, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 7442124
E-post:tartukalev@tartukalev.ee
Veebileht:http://www.tartukalev.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Kabeliit
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Korvpalliliit
Eesti Lauatenniseliit
Eesti Maadlusliit
Eesti Maleliit
Eesti Petanque'i Klubide Liit
Eesti Turniiribridžiliit
Eesti Vehklemisliit
Eesti Võrkpalli Liit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tartu Spordiliit
Tartumaa Spordiliit
Ühendus Sport Kõigile


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 28.10.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KERGEJÕUSTIK450452124Tegutsemiskohad
KORVPALL1691515410069Tegutsemiskohad
    - korvpall1691515410069
LAUATENNIS00000Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Turu tn spordihoone,
Tartu Tamme Kooli Aula
MAADLUS11251079913Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tamme staadioni spordi-olmehoone,
Aardla maadlussaal Englas
    - kreeka-rooma maadlus99495990Tegutsemiskohad
    - naistemaadlus13112013
MALE1005957426Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tartu Kivilinna Kooli võimla,
Turu tn spordihoone,
Miina Härma Gümnaasium,
Tartu Erakool,
Tartu Veeriku Kool
    - male1005957426
MITMESUGUSED VÕITLUSKUNSTID (sportlik vabavõitlus)8150317110Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Aardla maadlussaal Englas
    - muud võitlusspordialad (sportlik vabavõitlus)8150317110
TURNIIRIBRIDž22220202Tegutsemiskohad
VEHKLEMINE442421232Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Turu tn spordihoone
    - epee442421232
VÕIMLEMINE84084084Tegutsemiskohad
    - ilu- ja rühmvõimlemine84084084Tegutsemiskohad
VÕRKPALL1472012745102Tegutsemiskohad
    - võrkpall1472012745102

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 28.10.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Heiti AnnusVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Toomas HallisteTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Karin HausenbergTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Katrin KlaupMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Toomas KlaupMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Aigar KukkTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Ille KukkVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Alis LaanTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Madis PajuTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Reeta PartsAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 3)
Carina PulleritsTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Liina RemmelVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Jaan TiitsaarVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Liis TähisteTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Kersti ViruMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Mehis ViruMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Kaire AsiVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Joosep KivimäeTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Priit PaamaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Kaiti VasiljevaTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Svea OnnoVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 6)
Kristjan PressVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 6)
Ott TõnissaarTreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Andres KarbaTreener: spetsialiseerumine male (EKR 5)
Lauri NaberTreener: spetsialiseerumine turniiribridž (EKR 5)
Natalja KotovaVanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine (EKR 6)
Christel LangellNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Tiina TolmoffVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Maria TõnissaarTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Viktoria ValasevitšTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Riina KuuskVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Margit KööbiVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Margus PärsikNooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 4)
Maria RoosaluTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Annika SeppaTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Kädi PantKergejõustik
Tiina ToodingKergejõustik
Voldemar PressMaadlus
Olav PuksonMaadlus
Andre UibosMale
Aksel Arnamuud võitlusspordialad
Ott Tõnissaarmuud võitlusspordialad
Julia BeljajevaVehklemine
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee