SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall222
Võimlemine185
Korvpall177
Võrkpall158
Kergejõustik150

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine28059
Kulturism ja fitness21422
Jalgpall21169
Ujumine15728
Korvpall8848

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Tartu Spordiselts "Kalev"

Andmed seisuga: 26.10.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80068087
Registreeritud:21.01.1999
Asutatud:19.10.1901
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu linn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (noortelaagrite korraldamine)
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Tartu Spordiseltsi Kalev Kergejõustikukool, Tartu Spordiseltsi Kalev Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Turu tn 8, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 7442124
E-post:tartukalev@tartukalev.ee
Veebileht:http://www.tartukalev.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Kabeliit
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Korvpalliliit
Eesti Lauatenniseliit
Eesti Maadlusliit
Eesti Maleliit
Eesti Petanque'i Klubide Liit
Eesti Turniiribridžiliit
Eesti Vehklemisliit
Eesti Võrkpalli Liit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tartu Spordiliit
Tartumaa Spordiliit
Ühendus Sport Kõigile


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 26.10.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KERGEJÕUSTIK400402317Tegutsemiskohad
KORVPALL15041468367Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Turu tn spordihoone
LAUATENNIS00000Tegutsemiskohad
MAADLUS11501159124Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Aardla maadlussaal Englas
    - kreeka-rooma maadlus91091910Tegutsemiskohad
    - naistemaadlus24024024
MALE730735716Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tartu Kivilinna Kooli võimla,
Turu tn spordihoone,
Miina Härma Gümnaasium,
Tartu Erakool
    - male730735716
TURNIIRIBRIDž15015132Tegutsemiskohad
VEHKLEMINE461451135Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Turu tn spordihoone
    - epee461451135
VÕIMLEMINE13901390139Tegutsemiskohad
    - ilu- ja rühmvõimlemine13901390139Tegutsemiskohad
VÕRKPALL210021079131Tegutsemiskohad
    - võrkpall210021079131

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 26.10.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Heiti AnnusVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Toomas HallisteTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Karin HausenbergTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Linda KivistikTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Katrin KlaupMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Toomas KlaupMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Aigar KukkTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Ille KukkVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Alis LaanTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Madis PajuTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Kädi PantAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 3)
Liina RemmelVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Jaan TiitsaarVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Liis TähisteTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Kersti ViruMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Mehis ViruMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Kaire AsiVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Joosep KivimäeTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Priit PaamaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Kaiti VasiljevaTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Svea OnnoVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 6)
Kristjan PressVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 6)
Olav PuksonAbitreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 3)
Ott TõnissaarTreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Andres KarbaTreener: spetsialiseerumine male (EKR 5)
Aksel ReiMeistertreener: spetsialiseerumine male (EKR 7)
Lauri NaberTreener: spetsialiseerumine turniiribridž (EKR 5)
Natalja KotovaVanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine (EKR 6)
Tiina TolmoffVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Maria TõnissaarTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Riina KuuskVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Margit KööbiVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Margus PärsikNooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 4)
Maria RoosaluTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Annika SeppaTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Christel LangellNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Tiina ToodingKergejõustik
Voldemar PressMaadlus
Andre UibosMale
Julia BeljajevaVehklemine
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee