SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall178
Korvpall128
Võrkpall123
Võimlemine116
Kergejõustik112

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22995
Kulturism ja fitness21705
Võimlemine21104
Ujumine16514
Korvpall9078

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Võimlemisklubi "Rütmika"

Andmed seisuga: 10.08.2022



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80046097
Registreeritud:26.08.1998
Asutatud:25.10.1990
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu linn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Tartu võimlemisklubi Rütmika Võimlemiskool

2. Kontaktandmed
Aadress:Kalevi tn 71-8, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 56477619
E-post:info@rytmika.ee
Veebileht:http://www.rytmika.ee

3. Liikmelisus spordis
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tartu Spordiliit
Ühendus Sport Kõigile


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 10.08.2022
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
VÕIMLEMINE20020020Tegutsemiskohad
    - harrastusvõimlemine26260026Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Turu tn spordihoone
    - ilu- ja rühmvõimlemine20020020Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 10.08.2022
NimiTreenerikutse või spordiala
Kaie Anderson
Vesiroosid lasteklass
E 14:45-16:15
T 14:45-16:15
K 14:45-16:15
N 14:45-16:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Sirje EomõisVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Maarja Jaanovits
Rytmika Elite Team
E 17:00-20:00
T 18:00-21:00
K 17:00-20:00
N 16:00-19:00
R 17:00-20:00
L 11:00-14:00
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Lisa-Batricia KaruNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Lea Kriibi
Rosabella
N 14:30-16:00
R 14:30-16:00
P 16:30-18:00

Otepää Vahulilled
T 17:00-18:00
N 17:00-18:00
P 11:00-12:00
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Laura-Liisa KruusamäeVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Diana Kull
Rebasesabad noorem
E 17:30-19:00
T 17:00-19:00
K 17:00-19:00
R 17:00-19:00

Poppy
E 15:00-17:00
T 14:30-16:45
K 15:00-17:00
N 14:00-16:15
R 15:00-17:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Isabel MaeNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Reet Palge
Algajad
R 14:30-16:00
P 16:30-18:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Liisel Perlin
Rebased
T 18:00-20:00
K 17:30-20:00
N 17:00-19:00
R 16:00-18:00
L 11:00-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Kadri Rohtmets
AGG juuniorklass II
E 15:30-18:00
K 18:00-19:00
N 17:00-19:00
R 17:00-18:30
L 12:30-14:30

AGG juuniorklass
E 18:00-20:00
T 17:00-19:00
R 18:30-20:00
L 10:30-12:30
P 18:30-20:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Helerin Sarv
Kassikäpad
E 17:00-18:30
K 18:30-20:00
N 17:00-18:30
R 16:30-18:00
P 16:00-17:30

Kassikäpad laste B
E 15:30-17:00
T 15:00-17:00
K 15:00-17:00
N 15:00-17:00
R 14:30-16:00
P 17:30-19:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Ege Sild
Lily
T 14:30-17:00
K 15:00-17:00
N 15:00-17:30
R 15:00-16:30
L 10:30-12:30

Otepää lasteklass
T 18:00-20:00
N 18:00-20:00
P 12:00-14:00

Algajad
E 18:00-19:00
K 18:00-19:00
P 17:00-18:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Elsa Sinijärv
Siidisbad
E 17:00-20:00
T 16:00-19:00
K 17:00-20:00
R 17:00-20:00
L 11:00-14:00
P 17:00-20:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Merili SongiTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Katri Toomsalu
Ülenurme lasteklass
E 15:30-17:15
T 15:30-17:15
K 15:30-17:15
N 15:30-17:15
R 15:00-17:00

Ülenurme lasteklass noorem
E 17:30-19:30
T 17:30-19:00
K 17:30-19:30
N 17:30-19:00
R 17:30-19:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Viktoria Valasevitš
Algajad
E 18:00-19:30
K 16:30-18:00
P 15:30-17:00

AGG noorteklass
E 15:30-18:00
K 18:00-20:00
N 17:00-19:00
R 18:15-20:15
L 12:00-14:00

Otepää Vahulilled
T 17:00-18:30
R 16:00-17:30
P 11:00-12:30
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Monica Zirk
Rebasesabad RG vanem
E 17:00-20:00
T 18:00-21:00
K 17:00-20:00
N 18:00-21:00
R 17:00-20:00
L 11:00-14:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Riin KihoVõimlemine
Vello PärnpuuVõimlemine
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee